info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

دعوتنامه استان پرنس ادوارد

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
جزیره پرنس ادوارد

استان پرنس ادوارد، هفتمین استان کانادا است و در خلیج سینت لارنس ادوارد در ساحل شرقی کانادا روی اقیانوس اطلس واقع شده است. در ابتدا قرار بود نام‌هایی مانند باغی در خلیج یا محل تولد کنفدراسیون برای این استان گرفته شود اما در نهایت اسم پرنس ادوارد برای آن ثبت شد که نام فرزند چهارم جرج سوم بریتانیا و پدر ملکه ویکتوریا است. جزیره پرنس ادوارد به صورت ماهانه تعدادی از مهاجران را برای زندگی می‌پذیرد و از آن جا که شرایط زندگی در این استان بسیار عالی است، متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت به این استان وجود دارند.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های اجتماعی این استان مرتبط با هزینه‌های زندگی بوده که در آن بسیار پایین است. مثلا در بین تمامی استان‌های کانادا، هزینه گرمایش خانه‌ها در این استان از همه کمتر است. این استان دارای ظاهری با بافت روستایی اما مجهز به امکانات شهری است. این استان دارای سه بخش به نام‌های کوئینز، کینگز و پرینس است. اخذ دعوتنامه از این استان مراحلی دارد که در ادامه به طور کامل شرح می‌دهیم.

 

دعوتنامه کاری استان پرنس ادوارد کانادا

جزیره پرنس ادوارد کانادا به صورت ماهانه برنامه‌ای مهاجرتی برگزار می‌کند. برنامه مهاجرتی استان جزیره پرنس ادوارد یک بخشی از برنامه مهاجرتی کانادا است که به برخی از استان‌های خود اجازه می‌هد که هر سال تعدادی متقاضی مهاجر را برای کار، انتخاب کنند. اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و برای پرنس ادوارد این امکان را فراهم کرده که متقاضیان گروه‌های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت به صورت دائم برگزیند.

صدور دعوتنامه جزیره پرنس ادوارد کانادا

در جدیدترین دوره از صدور دعوتنامه استانی پرنس ادوارد که در تاریخ 19 ژانویه 2023 برگزار شد، تعداد 223 دعوتنامه صادر شده است. به طور کلی 216 دعوتنامه مربوط به نیروهای متخصص و 7 دعوتنامه مربوط به کارآفرینان بود. برنامه استانی پرنس ادوارد باعث می‌شود که هر ساله تعداد مشخصی از نیروهای متخصص برای اقامت دائم وارد این استان می‌شوند.

برنامه استانی پرنس ادوارد دارای یک زیر شاخه اکسپرس انتری است که با سیستم فدرال اکسپرس اینتری مطابقت دارد و نامزدهای متقاضی مهاجرت به این استان را در سه گروه زیر مدیریت می‌کند:

  • نیروی متخصص کانادا – نیروی متخصص فدرال
  • کار آفرینان
  • افراد دارای سابقه کار در کانادا

به متقاضیان واجد شرایط، بر اساس سن، سابقه کار، میزان تحصیلات، دانش زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز داده می شود. متقاضیان مهاجرت کاری به استان پرنس ادوارد باید پروفایل خود را تکمیل کرده تا بر اساس سیستم امتیازدهی این برنامه مهاجرتی، امتیاز خود را دریافت کنند. کسانی که امتیاز بالاتری بگیرند، موفق به اخذ دعوتنامه کاری استانی پرنس ادوارد می‌شوند‌.

صدور دعوتنامه پرنس ادوارد کانادا

جهت اخذ دعوتنامه استانی پرنس ادوارد ابتدا باید مسیر مهاجرتی خود را در برنامه‌های مهاجرتی استانی پرنس ادوارد مشخص کنید. پس از انتخاب مسیر مهاجرتی، باید پروفایل خود را بر اساس آن درست کنید و سپس برای اخذ دعوتنامه درخواست دهید. چنانچه پروفایل شما بر اساس سیستم امتیازدهی برنامه مهاجرتی استان پرنس ادوارد، بالاترین امتیازها را کسب کند، شما موفق به کسب دعوتنامه از این استان کانادا خواهید شد.

برنامه مهاجرتی جزیره پرنس ادوارد

برنامه مهاجرتی جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق سه مسیر زیر است:

اکسپرس انتری در پرنس ادوارد

این قسمت از برنامه مهاجرتی مناسب کسانی است که مهارت‌هایی دارند که با نیازهای فعلی بازار استان مطابقت داشته باشد. فقط کسانی می‌توانند از این طریق اقدام کنند که پروفایل اکسپرس انتری معتبری داشته باشند.

نیروی کار استانی پرنس ادوارد

این شیوه از برنامه مهاجرتی به جزیره پرنس ادوارد مناسب کارگران ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی است که مهارت و تجربه مورد نیاز برای کار کردن را دارند و خودش به سه دسته تقسیم می‌شود:

  • برنامه اسکیل ورکر
  • برنامه نیروی کار ضروری
  • برنامه فارغ التحصیلان بین المللی

تاثیر کسب و کار پرنس ادوارد

این دسته‌بندی هم مختص کسانی است که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به استانی پرنس ادوارد اقدام کنند. با استفاده از سرمایه‌گذاری تجاری در این استان، شما می‌توانید ویزای کاری دریافت کنید.

سخن آخر

استان پرنس ادوارد به دلیل امکانات زندگی خوبی که دارد، تعداد زیادی از مهاجران، متقاضی مهاجرت به این استان هستند. جزیره پرنس ادوارد یک برنامه مهاجرتی ماهانه دارد و هر ماه بر اساس سیستم امتیازدهی، پروفایل متقاضیان مهاجرت را بررسی می‌کند و برای کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند دعوتنامه می‌فرستد. شما می‌توانید به کمک موسسه‌ آرتا، پروفایل مناسبی را جهت ثبت نام در این برنامه مهاجرتی بسازید.

 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
18 آگوست 2019

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp