آزمون دولینگو به عنوان راهکاری در زمان با شیوع کرونا جهت جلوگیری از به تعویق افتادن اپلای به دلیل نبودن مدرک زبان مورد تایید بسیاری از دانشگاهها می باشد.

معرفی آزمون دولینگو

مشاوره

آزمون دولینگو جایگزین آزمون های زبان در زمان کرونا

با شیوع و گسترش ویروس کرونا در کشور بسیاری از فعالیت های جمعی مانند برگزاری آزمون های بین المللی زبان کنسل و یا به تعویق افتاده است. به همین خاطر بسیاری از متقاضیان این آزمون ها همانند آیلتس و تافل و…. نگران از دست دادن ددلاین دانشگاه های انتخابی خود هستند.

آزمون دولینگو در این شرایط گزینه جایگزین مناسبی برای این افراد می باشد. این آزمون به صورت کاملا آنلاین در هر زمان و در هر مکان قابل انجام می باشد.

ویژگی های آزمون:

  • دارای مدت زمان کمتری نسبت به سایر آزمون ها زبان است.
  • نتیجه آزمون تنها دو روز پس از برگزاری آزمون اعلام میگردد.
  • هزینه این آزمون 49 دلار می باشد.
  • ارسال کارنامه به دانشگاه های انتخابی به صورت رایگان می باشد.

نتایج این آزمون مورد قبول حدود 500 دانشگاه و کالج در سراسر جهان می باشد. برای مشاهد لیست دانشگاه های مورد تایید کلیک کنید. در زمان برگزاری آزمون داوطلب نباید از جلوی دوربین کنار برود و یا به اطراف خود نگاه کند، صفحه مانیتور در تمام طول مدت آزمون باید در حالت Full Screen باشد. همچنین یادداشت برداری و استفاده از موبایل حین برگزاری آزمون ممنوع است.

از مزایای آزمون دولینگو این است که قبل از برگزاری آزمون اصلی یک آزمون آزمایشی رایگان وجود دارد که با انجام دادن آن به مدت 15 دقیقه با فرمت آزمون اصلی آشنا خواهید شد.

شما میتوانید آزمون دولینگو را در طی یک ماه ، دو بار انجام دهید. اما اگر به هر دلیلی مانند قطعی اینترنت در حین آزمون و یا هر مشکل دیگری آزمون تشکیل نشد، میتوانید این آزمون را در زمان دیگری مجددا انجام دهید.

به طور خلاصه، با وجود آزمون دولینگو که مورد تایید بسیاری از دانشگاهها در کشورهای مختلف جهان می باشد، تعطیل بودن حوزه امتحانی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل نمیتواند مانعی برای تحصیل باشد. 

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره مهاجرتی میتوانید از طریق رزرو وقت و تکمیل فرم ارزیابی بصورت آنلاین اقدام نمایید تا همکاران ما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از ثبت رزرو وقت مشاوره با شما تماس بگیرند .همچنین در روز های تعطیل میتوانید با شماره واتساپ در ارتباط باشید 

call-center-service-