info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

Bahçeşehir University (BAU)

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
Bahçeşehir University

دانشگاه Bahçeşehir University  یکی دانشگاه های متوسط رو به بالا در ترکیه است که در استانبول واقع شده است. رتبه این دانشگاه در رنکینگ QS، بالای 1000 است. این دانشگاه در تمامی سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته هایی را ارئه می دهد. با جمعاً 8 دانشکده، این دانشگاه در حوزه های معماری و طراحی، ارتباطات، اقتصاد، علوم اجتماعی و آموزشی، مهندسی و علوم طبیعی و پزشکی و بهداشت، طیف نسبتاً وسیعی از انتخاب ها را در اختیار علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه قرار می دهد.

هزینة تحصیل در این دانشگاه بین 30 تا 40 هزار لیر در سال است که با توجه به رشته و مقطع تحصیلی متغیر است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این دانشگاه و قرار گرفتن آن در استانبول، هزینه زندگی برای دانشجویان 400 الی 500 دلار برآورد می شود. دانشگاه Bahçeşehir University بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی متنوعی ارائه می کند که میتواند بخشی از هزینه تحصیل را پوشش داده و باری از دوش دانشجویان سبک کند. دریافت این بورسیه ها به عملکرد تحصیلی، معدل مقطع قبلی و میزان آشنایی و تسلط به زبان انگلیسی وابسته است. در بین این کمک هزینه‌ها می توان به Graduation Success Scholarship و English Success Scholarship اشاره کرد.

در صورتی که علاقه مند به تحصیل در کشور ترکیه و دانشگاههای این کشور از جمله Bahçeşehir University هستید، می توانید با تماس با مشاوران کیمیای دانش آرتا  با توجه به شرایط خود، از بهترین گزینه برای تحصیل خود در ترکیه مطلع شوید.

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
05 مارس 2020

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp