زندگی و تحصیل در انگلستان

مهاجرت

تحصیل در انگلستانتحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان بعد از آمریکا دومین مقصد مورد نظر دانشجویان بین المللی می باشد. مدارکی که از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزشی انگلستان صادر می شوند در تمام دنیا به عنوان مدارکی با کیفیت و درجه اعتبار علمی بالایی محسوب می شوند.

شرایط تحصیل در انگلستان

مقطع لیسانس

تحصیل در انگلستان در این دوره منوط به داشتن دیپلم تجربی، ریاضی یا فنی می باشد و فرد با داشتن هر یک از این سه مدرک و داشتن IELTS 6 می تواند برای کالج اقدام کند و پس از گذراندن کالج وارد دانشگاه شده و در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهد. دوره لیسانس در انگلستان 3 سال می باشد و فرد طی این مدت اجازه 10 ساعت کار در هفته را دارد.

♦ هزینه تحصیل در این مقطع به طور سالانه 9 تا 14 هزار پوند می باشد.

مقطع فوق لیسانس

برای این مقطع شما نیاز به داشتن مدرک آیلتس 6.5 دارید. مدت تحصیل در مقطع ارشد 1 سال می باشد و فرد طی این مدت اجازه 20 ساعت کار در هفته را دارد.

♦ هزینه تحصیل در مقطع ارشد سالانه  12 تا 22 هزار پوند می باشد.

مقطع دکترا

تحصیل در این مقطع منوط به داشتن مدرک IELTS 7 است. مدت تحصیل در این دوره 3 سال می باشد و فرد طی این مدت میتواند 20 ساعت در هفته کار کند. برای ورود به این مقطع فرد ابتدا وارد PrePhD شده و پس از آن به دوره دکتری وارد می شود.دانشجویان در این دوره امکان کار به صورت پاره وقت به میزان 30 ساعت در هفته را دارند.

♦ هزینه تحصیل در این دوره سالانه بین 15 تا 24 هزار پوند است.

شرایط زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان با توجه به شهر محل زندگی هر فرد متفاوت می باشد. هزینه زندگی در لندن ماهیانه حدود 1000 پوند خواهد بود و در شهرهای اطراف لندن این هزینه ماهیانه به 800 پوند می رسد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان با شماره های 66520991-021 و 66520994-021 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تخصصی