info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

5 کشور مناسب برای مهاجرت کاری را بشناسید

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
مهاجرت کاری

یکی از مهمترین راه‌های مهاجرتی در جهان مهاجرت کاری است که فرد با هدف پیشرفت کاری و کسب درآمد بیشتر و رسیدن به موفقیت این کار را انجام می‌دهد. کشورهایی که در این حوزه شرایط بهتری دارند همیشه اولویت اول برای مهاجرت قرار می‌گیرند. علاوه بر کانادا و آمریکا برخی کشورهای اتحادیه اروپا هم هستند که شما می‌توانید برای مهاجرت کاری روی آن‌ها حساب باز کنید. در زیر به صورت مجزا به این موضوع می‌پردازیم تا شما با اطلاعات بیشتری در این راه قدم بردارید.

بهترین کشورها برای اخذ ویزای کار 2023

در سال 2023 مهاجرت کاری و اخذ ویزای کار به اقصی نقاط جهان روندی صعودی پیدا خواهد کرد و مردم برای پیشرفت کاری و رسیدن به درآمد بالا تضمین گرفته‌اند تا با مهاجرت شرایط بهتری را انتخاب کنند. ویزای کار تنها به جهت ارسال نیروی متخصص به خارج از کشور صادر می‌گردد. افرادی که مهارت بالا دارند می‌توانند در کمترین زمان این ویزا را دریافت کنند. بهترین کشورها برای اخذ ویزا آن هم در سال 2023 عبارتند از:

 • ویزای کاری کانادا: این ویزا ارزش زیادی دارد و افرادی که آن را دریافت می‌کنند می‌توانند حرفه مورد علاقه خود را دنبال کنند.
 • ویزای ژاپن: این ویزا برای هر رشته و تخصصی صادر می‌گردد. افراد باید مدرک زبان مورد نظر را برای دریافت این ویزا داشته باشند.
 • ویزای کاری آلمان: این ویزا در شرایطی که فرد سابقه کار و مدرک تحصیلی و همچنین دعوتنامه داشته باشد صادر می‌گردد.
 • ویزای انگلستان: صادر شدن این ویزا به شرطی است که فرد تخصص و مهارت و مدرک مورد نیاز را داشته باشد.

برای دریافت ویزای سال 2023علاوه بر آمریکا و کانادا کشورهای اروپایی هم گزینه خوبی هستند.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

بهترین کشور برای مهاجرت کاری کدام است؟

کشورهایی که از نظر کاری و درآمد بالاترین رتبه را در جهان دارند می‌توانند شرایط خوبی را هم برای مهاجرین خود فراهم سازند. سوئیس اولین و بهترین کشور برای مهاجرت کاری است چون نرخ درآمد در آن بالا بوده و در نقطه مقابل هزینه ها کم است و افرادی که برای کار مهاجرت می‌کنند می‌توانند به خوبی نیاز خود را برطرف سازند. برای مهاجرت کاری به سوئیس باید سرمایه لازم را داشته باشید. بعد از این کشور آلمان هم برای مهاجرت به افراد توصیه می شود چون از نظر شغلی و درآمد در سطح بالایی قرار دارد.

آلمان یک کشور صنعتی با پیشرفت قابل توجه است به همین دلیل شرایط کاری خوبی را برای مهاجران فراهم کرده است. افراد در این کشور آینده روشنی برای خود رقم خواهند زد. اگر چه پیدا کردن شغل در آلمان کمی سخت است اما شما می‌توانید متناسب با حرفه و مدرک تحصیلی و همچنین مهارت خود شغلی که دوست دارید را انتخاب کنید. علاوه بر کشورهای اروپایی کانادا هم توانسته برای مهاجرین کاری فرصت مناسبی باشد. افرادی که تحصیلات خود را در حوزه نفتی به پایان رسانده‌اند می‌توانند در نروژ فعالیت کاری خوبی داشته باشند.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

اگر چه کشورهای زیادی برای مهاجرت کاری توصیه می‌شوند اما برخی به دلیل شرایط بهتری که دارند اولویت قرار می‌گیرند و می‌توانند به پیشرفت شما کمک بیشتری کنند. کشوری که انتخاب می‌کنید باید علاوه بر امنیت شغلی شرایط رفاهی خوبی هم داشته باشد. بهترین کشورها برای مهاجرت را معرفی می‌کنیم:

 • انگلستان: این کشور محبوب ایرانیان است که افراد برای ارتقای شغلی به آن مهاجرت می‌کنند. در بریتانیای کبیر شرایط شغلی برای مهاجران عالی است.
 • کانادا: فرصت‌های شغلی خوبی که در کانادا وجود دارد به رشد شخصی و تجاری افراد کمک زیادی کرده است. امنیت شغلی و اجتماعی در این کشور زیاد است و موقعیت‌های خوبی برای افراد فراهم می‌شود.
 • استرالیا: در این کشور موقعیت‌های شغلی خوبی برای مهاجرین فراهم می‌شود. اقتصاد پویایی که استرالیا دارد باعث شده تا افراد در حرفه خود به پیشرفت‌های زیادی دست پیدا کنند.
 • آمریکا: امکان پیشرفت شغلی در این کشور وجود دارد چون به سرزمین فرصت‌ها معروف است‌. نرخ بیکاری در این کشور پایین بوده و مهاجرت کاری در آن نمونه های مختلفی دارد.
 • آلمان : از نظر فرصت‌های شغلی و کسب درآمد آلمان بهترین کشور اروپایی بوده که نرخ بیکاری در آن پایین است و برای همه افراد با هر تخصصی فرصت شغلی وجود دارد.
 • هلند: بازار کار خوبی که این کشور دارد باعث شده تا نرخ بیکاری در آن کاخش پیدا کند. اقتصادی پویا و باثبات دارد که باعث پیشرفت آن شده است.
 • بحرین: این کشور به ایران نزدیک است و برای مهاجرت کاری یک انتخاب خوب به شمار می‌رود و هزینه مهاجرت آن هم کمتر خواهد بود.

شرایط کلی مهاجرت کاری

مهاجرت کاری هم مانند هر نوع مهاجرت دیگری نیازمند شرایط مختص به خود را دارد و افراد باید شرایط لازم را داشته باشند تا بتوانند در حرفه و کار خود به پیشرفت‌های خوبی دست پیدا کنند. هر کشوری شرایط خاص خود را دارد و شما باید با کسب اطلاع نسبت به مهاجرت اقدام کنید. از شرایط مهم برای مهاجرت کاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اولین و مهمترین شرط برای مهاجرت داشتن دعوتنامه از یک شرکت و یا موسسه معتبر است. شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوانید بعد از مهاجرت به سرعت مشغول به کار شوید. اگر کشور مورد نظر کمبود نیروی متخصص داشته باشد این شرایط برای شما بهتر خواهد بود. این دعوتنامه ۳ ماه اعتبار دارد و فرد باید ظرف این مدت خود را معرفی کند.
 2. شرط دیگری که افراد مهاجر باید به آن توجه کنند این است که ویزای کار شش ماه فرصت دارد و فرد موظف است تا در این مدت شغل مورد نظر خود را پیدا کند.
 3. افرادی که قصد مهاجرت کاری را دارند نباید سوء پیشینه داشته باشند و این موضوع به صورت کامل و در تمام کشورها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 4. سلامت جسمی و روحی افراد شرط دیگر برای مهاجرت کاری است. این بسیار ضروری بوده و به کمک معاینات پزشکی ثبت می‌گردد.
 5. با ویزای کار شما اجازه اقامت موقت را صادر خواهید کرد و نمی‌توانید اقامت دائم داشته باشید. برای دریافت این ویزای کار شما باید از ارگان معتبری مثل شهرداری محل سکونت تاییدیه را دریافت کنید.
 6. تسلط شما به زبان آن کشور یک شرط مهم است که باید به آن توجه شود. از شما تست و آزمون گرفته می‌شود و باید مدارک مربوط به زبان را هم ارائه دهید.
 7. افرادی که سابقه کاری و تحصیلی با شغل مورد نظر در کشور مقصد داشته باشند سریع‌تر می‌توانند ویزای مربوطه را دریافت کنند. این یک شرط مهم است و به پیشرفت بیشتر افراد کمک می‌کند.
 8. زمانی که روادید شما به اتمام می‌رسد باید کشور مقصد را ترک کنید. این یک قانون است و برای اقامت شما نیاز به تمدید روادید دارید.

جمع بندی

طبق مطالب بالا به این جمع بندی می‌رسیم که مهاجرت کاری می‌تواند به پیشرفت افراد کمک زیادی کند. اگر کشور مقصد را به درستی و طبق تحقیقات انجام شده انتخاب کنید، قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت. کشورهای اروپایی و آمریکایی مقصد اصلی این مهاجرت هستند چون نرخ بیکاری در آنها پایین است و فرصت‌های شغلی خوبی در این کشور‌ها وجود دارد. درآمد بالا در کشور‌های پیشرفته سبب شده تا مهاجرپذیر‌تر باشند و بتوانند شرایط خوبی را برای مهاجرین فراهم سازند. تمام شروطی که شما برای مهاجرت کاری به آنها نیاز دارید باید فراهم باشد. دریافت ویزای کار این امکان را به افراد می‌دهد تا بتوانند حرفه‌ای که در آن تخصص دارند را در کشور مقصد به بهترین شکل دنبال کنند.

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
02 جولای 2019

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp