فرم همکاری با ما

مشاوره

از اینکه اعتماد کردی و برای دريافت اطلاعات یک قدم برداشتی ازت ممنونیم، مطمئن باش که قدر این اعتماد رو میدونیم و هرگز دوست نداریم از دستش بدیم.

قبل از شروع باید بگیم که کل کاری که شما قراره انجام بدین درواقع بازاریابی هست اما به شیوه ی نوین که به خاطر ساده بودنش استقبال خیلی خوبی ازش شده، اما نکته ای که در این روش کاری وجود داره قابلیت رهگیری کار از سمت همکار بازاریاب یعنی شماست.

کار خیلی سادست، بعد از اعلام آمادگی شما جهت همکاری به عنوان همکار بازاریاب یک کد برای شما ساخته میشه و بنر های تبلیغاتی به همراه لینک اونها که کدشناسایی شما بهشون اضافه شده در اختیارتون قرار میگیره. این کد شناسایی برای هر همکار متفاوته و جهت رهگیری کار شماست. کاری که شما انجام میدین اینه که بنرهای لینک شده رو با دوستان و آشنایان در گروه های دوستی و یا فامیلی به اشتراک بگذارید و هیچ محدودیتی هم ندارید، میتونه این لینک در استوری اینستاگرام شما باشه یا مستقیما برای افراد دایرکت بشه یا در کانال تلگرام اگر دارید در هر جا و به هر روشی که افراد زیادی بتونن اون بنرها رو ببینن و روی لینکشون کلیک کنند قرار بگیره. کد شناسایی شما از طریق برنامه نویسی به ایمیلی که در شروع همکاری در اختیار ما می‌گذارید متصله و هر فردی که روی لینکی که شما به اشتراک گذاشتین کلیک بکنه مشخصات اون فرد برای شما ایمیل میشه، این مرحله تازه شروع کاره!

برای اینکه شما به درآمد برسید دو تا اتفاق باید بیوفته؛
1. بعضی از افرادی که از مطالب لینک دیدن کردن درخواست مشاوره بدن به ما
2. تعدادی از افراد بعد از دریافت مشاوره با ما قرارداد منعقد کنند.

هر کدام از این اتفاقات که بیوفته باز هم مشخصات اون فرد براتون ایمیل میشه و شما مطلع میشین که چه اتفاقی داره میوفته و به این صورت میتونید بصورت دقیق و شفاف پیگیر پورسانت خودتون باشین. برای امتحان درستی این روش میتونید قبل از پخش گسترده لینک ها با همکاری دوستانتون روش رو تست هم بکنید تا خیالتون از بابت زمانی که میذارین و همچنین کسب درآمد راحت باشه. 

حالا کمی در مورد مکانیزم کار براتون میگیم تا بهتر متوجه کارکرد این سیستم بشین، وقتی فردی روی لینکی که شما به اشتراک گذاشتی کلیک میکنه و وارد وب سایت میشه قبل از مطالعه صفحه با یک فرم کوچک رو به رو میشه که تشویقش میکنه برای دریافت کد تخفیف مشاوره اطلاعاتش رو وارد کنه و به اینصورت هست که اطلاعات اون فرد برای ایمیل ما و شما ارسال میشه، در قدم بعدی یک کد تخفیف برای اون فرد میره که تشویقش میکنه برای دريافت مشاوره اقدام کنه، هزینه مشاوره 100هزارتومنه و با تخفیف برای اون فرد میشه 80 هزارتومن، چنانچه اون فرد مبلغ رو واریز و وقت مشاوره رو رزرو کنه نصف این مبلغ یعنی 40 هزارتومان پورسانت شما از اتفاق اول یعنی مشاوره میشه که زیاد نیست ولی در تعداد بالا میتونه مناسب باشه، اما داستان مرحله دوم فرق میکنه…

چنانچه بعد از مشاوره فرد قرارداد ببنده و پیش پرداخت رو واریز کنه سهم شما از اون پیش پرداخت 500 هزارتومنه و اگر از هر صد نفر در ماه دو نفر هم قرارداد ببندن شما حداقل 1 میلیون به اضافه ی پورسانت مشاوره ها رو در کمترین حالت فقط و فقط با ارسال لینک در فضای مجازی به دست میارید.
حالا اگر آماده ای لطفاً فرم زیر رو که فرم رسمی همکاری با مجموعه دانش آرتاست  پر کن تا  لینک ها ی مخصوص ساخته و براتون از طریق ایمیل ارسال بشه.

همکاری با ما

  • نام و نام خانوادگیکد ملیتاریخ تولد