اقامت کانادا – Express entry

مهاجرت

سیستم Express Entry چگونه کار می کند؟

Express Entry

سیستم Express Entry

اداره مهاجرت کشور کانادا از ابتدای سال 2015 سیستم جدید Express Entry را راه‌اندازی نمود.

از مزایای این سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

🔺کاهش زمان فرآیند اخذ ویزای مهاجرتی (اقامت دائم) به حدود 6 ماه

🔺آنلاین بودن ثبت نام در این سیستم

🔺تلاش برای پیدا کردن شغل برای متقاضیان

به طور خلاصه در این سیستم افرادی که واجد شرایط می‌باشند مجاز به ثبت نام آنلاین بوده و بر اساس امتیازی که دارند در لیست انتظار برای گرفتن دعوت‌نامه قرار خواهند گرفت. به طور متوسط هر دو هفته تعداد مشخصی از افراد داخل لیست که امتیازشان بالاتر از یک عدد مشخص باشد دعوت‌نامه دریافت خواهند کرد که این مقدار عدد مشخصی نیست و هر سال تغییر میکند اما اخیرا آخرین امتیاز قبولی 415 بوده است. بعد از گرفتن دعوت‌نامه و ارسال مدارک، در صورتی که مشکلی در مدارک ارسالی شما وجود نداشته و مراحل پزشکی و امنیتی را با موفقیت پست سر بگذارید بعد از حدوداً 6 ماه ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

Express Entry

در روش اکسپرس اینتری معیارهایی برای ارزیابی متقاضیان وجود دارد که مشخص می کنند فرد می تواند برای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال اقدام کند یا نه.

حال برای اینکه در این روش فرد بتواند ویزای دائم کانادا را دریافت کند باید بتواند طبق این 6 معیار حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز را کسب کند، در صورتیکه شخص متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال قصد دریافت ویزای دائم کانادا را داشته باشد و بتواند 67 امتیاز را کسب کند، باید توانایی تامین مالی خود و همراهانش را نیز داشته باشد که حدود 15 هزار دلار کانادا کافی است.

موارد امتیاز آور در سیستم Express Entry

📌فاکتورهای انسانی و مهارتی (سن،تحصیلات،سابقه کاری و زبان)

📌فاکتورهای مرتبط با فرد همراه متقاضی اصلی (زبان، تحصیلات)

📌فاکتورهای مرتبط با استان یا نامه پیشنهاد شغلی (نامزد استانی یا پیشنهاد شغلی داشته باشند)

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ارزیابی شرایط شما جهت مهاجرت به کانادا با شماره های 66520991-021 و 66520994-021 تماس حاصل نمایید.

مشاوره تخصصی
Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp