ویزای 491

ویزای 190 استرالیا

مهاجرت

ویزای 190 – مهاجرت از طریق اسپانسر ایالتیویزای 190

 ویزای اقامت دائم استرالیا (زیر گروه 190)

ویزای 190 در واقع یک ویزای امتیازی برا افراد متخصص است . این ویزا مربوط به افرادی است که جهت مهاجرت به استرالیا می خواهند از حمایت (اسپانسر) ایالتی برخوردار شوند. بسیار اتفاق می افتد که افراد متقاضی مهاجرت به استرالیا شرایط لازم و اولیه و امتیاز کافی را جهت اخذ اقامت دائم استرالیا ندارند.

شرایط دریافت ویزای 190

  • سن متقاضی باید كمتر از 45 سال باشد
  • داشتن مدرک آیلتس حداقل 6 در هر مهارت و معادل آن در مدرک TOEFL
  • انجام ارزشیابی مدارك تحصیلی توسط سازمان های مربوطه در استرالیا
  • اسپانسر‌شدن توسط یکی از ایالت‌های استرالیا
  • شغل شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا (فهرست STSOL) موجود باشد.
  • شما باید ارزشیابی مهارتی مثبتی داشته باشید تا نشان دهد که برای کار کردن در آن شغل مهارت‌های لازم را دارا هستید. توجه داشته باشید که اداره مهاجرت استرالیا هر سال لیست مشاغل مورد نیاز را تغییر می‌دهد.

مزایای ویزای 190 استرالیا

افرادی که اسپانسر دارند زودتر از افرادی که اسپانسر ندارند ( و با ویزاهای دیگر اقدام نموده اند ) کار مرتبط با رشته شان را پیدا می کنند.
ایالت ها در مواردی مانند پیدا کردن محل سکونت مناسب ، مدرسه فرزندان (در صورت نیاز)، تقویت زبان انگلیسی مهاجر و همسرش و فرزندانش و تطبیق پیدا کردن با محیط جدید به لحاظ فرهنگی و اجتماعی و دیگر خدمات کمک قابل توجهی می کنند.این کمک ها چنان با ارزش و جالب توجه است که بیشتر افراد علاقمند هستند که از طریق اسپانسر ایالتی اقدام کنند.

تذکر: هنگامی که جهت اخذ ویزای 190 استرالیا اقدام می‌کنید و زمانی که در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود، می‌توانید در استرالیا یا خارج از آن باشید.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان با شماره های 66520991-021 و 66520994-021 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تخصصی