info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

معرفی انواع ویزا انگلستان و نحوه دریافت آن

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
ویزای انگلستان

ویزای انگلستان برای افرادی که قصد اقامت دائم و موقت در این کشور دارند، نیاز است. دریافت ویزای دائم انگلستان نسبت به ویزای موقت آن کار دشواری است. ویزاهای مختلف این کشور با شرایط گوناگونی قابل دریافت هستند. افراد بسیاری از کشورهای مختلف با ارائه مدارک نسبت به اخذ ویزاها اقدام می‌کنند. اگر دولت انگلستان با درخواست آن‌ها موافقت کند، این افراد می‌توانند ویزای خود را دریافت نمایند. اگر می‌خواهید درباره ویزای انگلیس اطلاعات مناسبی دریافت کنید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ویزای توریستی انگلستان

مدت زمان ویزای توریستی انگلستان متفاوت بوده و می‌توان این ویزا را برای مدت‌های شش ماهه، دو ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله دریافت کرد. برای دریافت ویزای بلند مدت نیاز به مدرک بیشتری وجود دارد. مهم‌ترین شرط برای گرفتن ویزای توریستی توانایی مالی و فراهم کردن مدارک مالی است. افسر سفارت مدارک شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر شما اوضاع مالی مناسبی داشته باشید می‌توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. حقوق دریافتی و اجاره پرداختی شما باید به افسر سفارت تحویل داده شود. برای هر نفر حداقل نیاز به ۱۵۰ میلیون تومان پول است.

ویزای تحصیلی

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان باید حتما از یکی از موسسه‌های آموزشی این کشور برگه پذیرش تحصیلی دریافت کنید. میزان هزینه مورد نظر برای دریافت ویزای تحصیلی نیز بستگی به رشته انتخاب شده شما دارد. باید حتماً مدارک تحصیلی خود را نسبت به رشته انتخابی ارائه کرده و پس از بررسی‌های لازم ویزای تحصیلی کشور را دریافت کنید.

همچنین توصیه میشود حتما قوانین و شرایط جدید تحصیل در انگلستان را در این قسمت مطالعه کنید 

ویزای کار انگلستان

اگر شما از کارفرما، شرکت‌ها و موسسه دعوتنامه دریافت کنید می‌توانید به راحتی ویزای کار انگلستان را دریافت نمایید. شما در صورتی می‌تواند در کشور انگلستان کار کنید که مدرک زبان آیلتس را دریافت کرده باشید.

  • ویزای کاری انگلستان تحت عنوان ویزای Tier 2 انگلستان شناخته میشود که میتواند اطلاعات بیشتر را در این زمینه مطالعه کنید

 مدارک لازم برای اخذ ویزای انگلستان

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای انگلیس باید دارای ترجمه رسمی زبان انگلیسی باشند. شما نیازی به گرفتن تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای ترجمه مدارک خود ندارید. اگر دارالترجمه روی مدارک شما مهر زده باشد می‌توانید با همان مدارک به راحتی ویزای خود را دریافت کنید. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای انگلیس می‌توان به گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار و یک صفحه خالی اشاره کرد. شما باید گذرنامه‌های قبلی خود را به همراه ویزای قبلی تهیه کرده و تمکن مالی برای اقامت این کشور را داشته باشید. گردش حساب ۳ تا ۶ ماه آخر شما و اصل و ترجمه شناسنامه نیز باید در مدارک شما وجود داشته باشند. کلیه اسناد منقول و غیرمنقول به همراه ترجمه و دعوت‌نامه معتبر از دیگر مدارک برای اخذ ویزای انگلیس است. ارائه گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی و رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا هستند.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

هزینه برای دریافت ویزا

هزینه‌ها + مدارک و آخرین شرایط برای دریافت ویزای انگلیس کمی تغییر پیدا کرده‌اند. هزینه‌های مورد نیاز برای دریافت ویزا نسبت به مدت اعتبار ویزا‌ها با هم تفاوت دارند. با شرایط فعلی نیاز به هزینه‌های بسیار زیادی برای دریافت ویزای این کشور وجود دارد. هزینه ویزا برای اعتبار ویزای ۶ ماه حدود ۵۰۰ دلار است. برای ویزای ۲ ساله نیاز به هزار دلار و برای ویزای ۵ ساله نیاز به ۲۰۰۰ دلار است. برای دریافت ویزای ده سال نیاز به ۲۵۰۰ دلار وجود دارد.

مدت زمان پاسخگویی برای دریافت ویزای انگلستان

مدت زمانی که سفارت انگلستان نسبت به پاسخگویی دریافت ویزای نیاز دارد حدود ۱۲ هفته کاری است. اگر شما از دفاتر خارج از ایران اقدام به دریافت ویزا کنید باید پاسپورت خود را به همان دفتر پیکاپ کنید. شما پس از دریافت جواب ویزا سی روز برای پیکاپ پاسپورت خود مهلت دارید. اگر انگشت‌نگاری شما در دفتر تهران انجام شود کافی است که پاسپورت خود را به همان آدرس ارسال کنید. اگر بخواهید دریافت ویزای خود را با سرعت بالا انجام دهید می‌توانید از سرویس‌های مختلف سفر انگلستان استفاده کنید. این سرویس‌ها برای اشخاصی که صبر و تحمل برای دریافت ویزا ندارند مناسب هستند. در برخی مواقع باید سریعا به کشور انگلستان بروید و نمی‌توانید برای دریافت ویزا معطل شوید. سفارت انگلستان راه‌های جالبی را پیش پای شما گذاشته است.

سرویس استاندارد این کشور به این صورت است که باید ۱۲۵ دلار برای ویزای ۶ ماه پرداخت کنید. با این کار جواب ویزای شما در ۱۵ روز کاری ارسال می‌شود. سرویس ویژه نیاز به هزینه بیشتری دارد. شما برای دریافت ویزای ۶ ماه باید ۴۰۹ دلار پرداخت نمایید. این کار باعث می‌شود که ویزا در ۵ روز کاری برای شما ارسال گردد. سرویس سوپر ویژه نیز یکی از بهترین سرویس‌های سفارت انگلستان بوده و نیاز به هزینه بسیار بالایی دارد. برای دریافت ویزای شش ماهه انگلیس در ۲۴ ساعت می‌توانید یک ۱۴۰۶ دلار را پرداخت کنید. با پرداخت این مبلغ ویزای شما با سرعت بالایی ارسال شده و می‌توانید سریع‌تر پاسخ خود را دریافت کنید.

چرا سفارت انگلیس پاسخ مناسبی برای دریافت ویزا نمی ‌دهد؟

در بسیاری از مواقع نمی‌توان ویزای انگلستان را دریافت کرد. بیشترین دلیل رد شدن درخواست شما برای ویزا نداشتن تمکن مالی است. باید بتوانید مدارک لازم را جهت داشتن تمکن مالی برای دریافت ویزای انگلستان ارائه کنید. اگر مدرک شما دچار مشکلاتی باشد و سفارت این کشور تشخیص دهد که شما توانایی مالی برای زندگی در انگلیس را ندارید پاسخ مناسبی برای دریافت ویزا به شما نمی‌دهد. درخواست شما توسط سفارت رد شده و نمی‌توانید ویزا را دریافت نمایید. بهتر است قبل از تهیه مدارک خود دقت لازم را انجام دهید تا بتوانید به طور دقیق مدارک مالی خود را ارائه کنید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

سخن پایانی

دلایل زیادی برای دریافت ویزای کشور انگلستان وجود دارد. می‌توان با دریافت ویزاهای متفاوت نسبت به اقامت دائم و موقت در این کشور اقدام کرد. سختگیری‌ها موجب شده که بسیاری از افراد نتوانند ویزای این کشور را دریافت کنند. برای دریافت ویزا باید حتما از وضع مالی بسیار خوبی برخوردار بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع ویزاهای انگلستان می‌توانید با شماره‌های مجموعه ما تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات مورد نیاز را اختیارتان قرار دهند. تمامی ویزاهای کشور انگلستان نیاز به مدارک مالی بسیار معتبری دارند. لطفا دیدگاه خود را در این صفحه به اشتراک بگذارید.

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
10 فوریه 2020

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp