info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

همکاری با دانش آرتا

موسسه دانش آرتا قصد دارد برای توسعه تیم فروش خود از افرادی تمایل به بازاریابی در زمینه مهاجرتی و خدمات دانش آرتا دارند دعوت به همکاری کند تا علاوه بر ایجاد اشتغال به صورت تمام وقت یا پاره وقت برای شما در جهت پیشرفت مجموعه نیز هدفمند باشد. 

برای همکاری با موسسه دانش آرتا کافیست ابتدا با مجموعه ما آشنا شوید سپس شرایط همکاری را به دقت بررسی نموده و اقدام به شروع همکاری کنید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

معرفی موسسه دانش آرتا

شرکت مشاوران کیمیای دانش آرتا با مسئولیت محدود در سال ۹۵ با مدیریت خانم آناهیتا علوی تاسیس شد و فعالیت خود را با همکاری وکیل مهاجرتی مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا جناب آقای احسان جهان اندیش آغاز نمود و پس از آن به مرور با عقد قرارداد همکاری با وکلای رسمی دیگر کشورها فعالیت خود را در کشورهای بیشتری گسترش داد. اخیرا” نیز ارائه مشاوره و انجام خدمات حقوقی را از طریق همکاری با وکلای مورد تایید ایرانی و ثبت شده در کانون وکلای دادگستری جهت تسهیل امور قضایی ایرانیان داخل و خارج از ایران به سایر خدمات خود اضافه نموده است.

تخصص اصلی مجموعه اخذ پذیرش در مقطع تحصیلات تکمیلی مخصوصا دکترا همراه با بورسیه و همچنین دوره های تحقیقاتی برون مرزی است اما خدمات ما به اخذ پذیرش در این مقاطع ختم نمی‌شود و سابقه اقدامات موفق در مقطع لیسانس و کالج هم در پرونده های موفق ما وجود دارد

همکاری با موسسه دانش آرتا به چه صورت است؟

یکی از بهترین مزایای همکاری با موسسه دانش آرتا این است که شما میتوانید بدون حضور در دفتر کار و بدون محدود شدن در ساعت خاص یک درامد جانبی نیز داشته باشید. درآمد شما در این مجموعه از 5 میلیون تومان به بالا میباشد که با توجه به فعالیت شما به آن افزوده میشود. 

 

نوع فعالیت شما در مجموعه ما به چه صورت است؟

فعالیت شما به این صورت میباشد که شما به عنوان بازاریاب خدمات ما را به مشتریان معرفی کنید و در صورت ثبت قرار داد شما پورسانت مربوط به قرارداد را دریافت میکنید.

در این روند کاری شما به عنوان بازاریاب با کد اختصاصی خود مشتریان را به ما معرفی میکنید و میتواند از طریق کد خود و سامانه فراهم شده مراحل قرار داد را پیگیری کنید و همچنین در صورت به تاخیر افتادن قرارداد موارد لازم را از طریق مشتری پیگیری کنید تا به قرار داد برسید. 

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp