info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

همه چیز درباره ی مهاجرت به نیوزلند را بدانید

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
مهاجرت به نیوزلند

سیستم آموزشی در نیوزلند از سطح بالایی برخوردار است و از سوی مدارس و دانشگاه‌ها امکانات بین المللی زیادی در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌گیرد. امنیت و آرامش حاکم بر این کشور به شما امکان ماجراجویی در دل طبیعت را خواهد داد.

اگر تحصیل در نیوزلند فکر شما را مشغول کرده است و میخواهید اطلاعاتی در مورد این کشور، دانشگاه های آن، هزینه زندگی در آنجا و…. بدانید به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و اگر سوالی در مورد مهاجرت تحصیلی به نیوزلند داشتید در کامنت ها از ما بپرسید تا در سریعترین زمان به شما پاسخ دهیم.

کشور نیوزلند را بهتر بشناسید

نیوزلند کشوری واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام است که مساحت کلی آن 21 کیلومتر مربع میباشد . این کشور از دیگر خشکی های کره زمین فاصله بسیاری دارد و یکی از نزدیک ترین همسایه این کشور استرالیا است . این همسایه نزدیک دو هزار کیلومتر با نیوزلند فاصله دارد. این کشور از ششصد جزیره‌ی کوچک و دو جزیره بزرگ تشکیل شده است. دریای تاسمان نیز در بین کشور نیوزلند قرار دارد.

از همسایه های شمالی نیوزلند می توان به جزیره توگا، جزیره فیجی و جزیره نیوکالدونیا اشاره کرد. زبان رسمی این کشور مائوری و انگلیسی است . اما زبان رایج نیوزلند انگلیسی می باشد.

پایتخت کشور نیوزلند ولینگتون است و بزرگترین شهر این کشور آوکلند می باشد. واحد پولی این کشور دلار زلاندنو است و همچنین از جمعیت 4.5 میلیون نفر برخوردار است. این کشور به شکل مشروطه حکومت می شود و به 16 منطقه تقسیم شده است.

از آنجایی که نیوزیلند در میان 10 کشور برتر دنیا قرار دارد، استانداردهای زندگی در این کشور در بالاترین سطح خود می‌باشند. این کشور رتبه هشتمین مردم شاد دنیا را دارد. متوسط حقوق سالانه در نیوزیلند 49,000 دلار است. وجود آب و هوای معتدل سبب شده است تا نیوزیلند در رتبه بندی سایت EPI ، در بین 20 کشور پاک دنیا با محیط زیستی بکر و جذاب قرار بگیرد. به علت پایین بودن فساد در اقتصاد نیوزیلند و وجود نداشتن مالیات بر سود سرمایه، بهترین ویزای تجاری دنیا را دارد.

بهترین شهرهای نیوزلند برای مهاجرت در سال 2022

اوکلند، دنیدن، ولینگتون، نیپیر،کرایست چرچ، همیلتون، تائورانگا، پالمرستون شمالی از جمله بهترین شهرهای نیوزلند برای مهاجرت هستند؛ چراکه هزینه­های زندگی در این شهرها مقرون­به­صرفه بوده و تناسب میان حقوق و مخارج افراد وجود دارد؛ همچنین اینکه آرامش و امنیت، فرصت‌های کاری، رفاه، ساخت و ساز و پیشرفت شهری و سیستم آموزشی قوی و… در این شهرها برقرار است. اما اگر به دنبال ارزان­ترین شهرهای نیوزلند برای مهاجرت هستید، باید بگوییم که شهرهای روتوروا، نیپیر، پالمرستون شمالی، همیلتون، تائورانگا و… از جمله پیشنهادهای ما هستند. به کلی افراد در هر صورت باید با توجه به نیازهای مهاجرتی خود و شرایط هر شهر، محل زندگی خود را انتخاب کنند.

در نیوزلند به بهترین شکل ممکن تحصیل کنید

موسسات و دانشگاه­های با سطح تحصیلی و کیفیت بالا در کشور نیوزلند وجود دارند و به همین دلیل هر ساله متقاضیان زیادی با هدف تحصیل در این کشور، به نیوزلند سفر می­کنند. دروه­های تحصیلی در این کشور به صورت کمتر از 6 ماه و بیشتر از 6 ماه هستند. از جمله دانشگاه­های برتر این کشور می­توان به دانشگاه آکلند با رنک جهانی 87، اوتاگا با رنک جهانی 217، کانتربوری با رنک جهانی 284 و مسی با رنکینگ 292 و… اشاره کرد. دانشجویان در این کشور حق 20 ساعت کار پاره وقت در هفته و اجازه کار تمام وقت در ایام تعطیل را دارند؛ همچنین دانشجویان فرصتی 1 تا 3 ساله برای گشتن دنبال کار و در نهایت گرفتن اقامت دائم در این کشور را دارند.

راه‌ های مهاجرت به نیوزلند

برای مهاجرت به هر کشور اهداف مختلفی وجود دارد؛ به عبارتی دیگر از راه‌های بسیاری می‌توان به کشور موردنظر مهاجرت کرد. از راه­های کار، تحصیل، سرمایه­گذاری، ازدواج، پناهندگی و… می­توان به کشور نیوزلند مهاجرت کرد که در ادامه درباره جزییات بهترین راه­های مهاجرت به این کشور توضیح داده­ایم.

مهاجرت از طریق کار

به دلیل اینکه کشور نیوزلند کشوری مهاجرپذیر بوده و کیفیت و سطح رفاه اجتماعی بالایی دارد، هرساله افراد زیادی خواهان مهاجرت از طریق کار به این کشور هستند. کشور نیوزلند نیازمند نیروی کاری متخصص است و از دو طریق می­توان در آن مشغول به کار شد. راه اول اینکه از یک کارفرمای نیوزلندی پیشنهاد شغلی داشته باشید و راه دوم اینکه در سیستم امتیازبندی این کشور قرار بگیرید.

مهاجرت از طریق تحصیل

اگر قصد مهاجرت از طریق تحصیل در کشور نیوزلند را دارید، ابتدا باید بدانید که مؤسسات و دانشگاه‌های این کشور ارزش و اعتبار و یا به طور کلی از رنک بالایی برخوردارند. از دانشگاه‌های برتر این کشور می‌توان به دانشگاه آکلند، دانشگاه مسی، دانشگاه اتاگو و… اشاره کرد. افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارند می‌بایست از معدل بالا، رزومه قوی و سطح زبان مطلوبی برخوردار باشند.

مهاجرت از طریق سرمایه ­گذاری

کشور نیوزلند از شرایط اقتصادی مساعدی برخوردار است و به همین دلیل از طریق سرمایه­گذاری نیز می­توان به آن مهاجرت کرد. برای مهاجرت از این طریق افراد ابتدا باید یک بیزینس پلن خوب داشته و با حدودا 100000 دلار بتوانند سرمایه­گذاری خود را انجام بدهند. در این صورت اقامتی سه ساله دریافت می­کنند.

ویزای نیوزلند و شرایط آن

با توجه به تنوع اهداف افراد در مهاجرت، ویزاهای متفاوتی وجود دارد که افراد طبق نیاز خود، باید برای دسته‌بندی مربوطه اپلای کنند.

 • ویزای کاری
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای کوتاه مدت برای سفر و گردش
 • ویزای کوتاه مدت برای اقامت کوتاه و موقت
 • ویزای کوتاه مدت برای ملاقات اقوام و آشنایان
 • ویزای کارآفرینی یا سرمایه­گذاری
جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

مدارک زبان موردنیاز برای مهاجرت به نیوزلند

یکی از مهم‌ترین مدارک برای مهاجرت تحصیلی به نیوزلند مدرک زبان است. مدرک زبان مورد قبول برای پذیرش درخواست مهاجرت باید اثبات‌کننده توانایی شما در زبان انگلیسی باشد. معمولا مدرک آیتلس به حداقل نمره ۵/۶ به عنوان مدرک زبان برای مهاجرت به این کشور قابل قبول است. البته بسته به نوع مهاجرت، دانشگاه مورد نظر و نیز شرایط دیگر مدارک زبان انگلیسی بین‌المللی مانند تافل هم پذیرفته می‌شود.

آخرین آمار از هزینه ‌های مهاجرت به نیوزلند

به طور کلی هزینه‌های مهاجرت به یک کشور خارجی به دو دسته کلی هزینه‌های قبل از مهاجرت و هزینه‌های زندگی در آن کشور پس از مهاجرت تقسیم می‌شوند. در رابطه به هزینه‌های قبل از مهاجرت می‌توان گفت بسته به نوع مهاجرت شما، مدت اقامت و… ممکن است هزینه های مهاجرت به نیوزلند برای افراد مختلف کمی متفاوت باشد. برجسته‌ترین هزینه تا قبل از مهاجرت هزینه دریافت ویزای نیوزلند است.

هزینه ویزای نیوزلند بسته به اینکه ویزا را آنلاین سفارش دهید یا دستی متفاوت است. در صورت درخواست آنلاین ویزا باید مبلغ ۲۱۱ دلار نیوزلند به همراه ۴۵ یورو و در صورت درخواست دستی این ویزا، باید مبلغ ۱۲۱ دلار نیوزلند و ۵۸ یورو به سفارت این کشور بپردازید. در رابطه به هزینه‌های زندگی که اصلی‌ترین هزینه بعد از مهاجرت موفق به یک کشور هستند هم می‌توان گفت نیوزلند یکی از گران‌ترین کشورهای دنیاست که متوسط هزینه‌های زندگی در آن بسته به سبک زندگی و شهر محل اقامت افراد کمی متفاوت است. متوسط هزینه‌های زندگی در این کشور بین ۳۲۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار نیوزلند در ماه است.

برای مهاجرت به نیوزلند چه مدارکی نیاز است؟

از آنجایی که برای مهاجرت به نیوزلند نیاز به ویزا است، افراد مدارکی را برای دریافت ویزا نیاز دارند. این مدارک عبارتند از:

 • محدودیت سنی 56 سال
 • قابلیت صحبت به زبان انگلیسی
 • سلامت کامل
 • دارای شخصیت مناسب
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گذرنامه معتبر
 • پر کردن فرم درخواست
 • گردش حساب ۶ ماهه و تمکن مالی
 • دعوت نامه (در صورت وجود)

هزینه‌ های زندگی در نیوزلند

نیوزلند یکی از با کیفیت‌ترین کشورهای دنیا برای زندگی است. سطح رفاه اجتماعی، میزان درآمد و امید به زندگی در این کشور بسیار بالاست. این کیفیت عالی زندگی در نیوزلند مسلما تابع پرداخت هزینه‌ بیشتری است. نیوزلند از نظر موقعیت جغرافیایی هم به استرالیا که یکی از گران‌ترین کشورهای دنیا به شمار می‌رود، نزدیک است. در رابطه با هزینه‌های زندگی می‌توان گفت میزان هزینه مورد نیاز برای زندگی در یک کشور بیشتر به سبک زندگی افراد و میران درآمد آن‌ها وابسته است. متوسط هزینه‌های زندگی در نیوزلند حدودا ۳۲۰۰ دلار نیوزلند است. این هزینه در شهرهای بزرگ نیوزلند که شامل اوکلند، کریستچور و ولینگتون هستند بیشتر از شهرهای دیگر است. به استناد داده‌های آماری و با بررسی هزینه‌های خوراک، پوشاک و مسکن در نیوزلند می‌توان گفت که این کشور از بیش از ۸۰ درصد کشورهای جهان گران‌تراست. علی رقم هزینه‌های بالای زندگی درآمد در نیوزلند وضعیت خوبی دارد و متوسط درآمد در این کشور حدودا ۸۴۰۰ دلار یعنی بیش از ۵/۲ برابر هزینه‌های یک زندگی متوسط در این کشور است. برای کسب اطلاعات دقیق تر و جزئیات هزینه‌های زندگی در نیوزلند به ریز هزینه‌هایی که در زیر لیست نموده‌ایم توجه کنید.

 • هزینه ۱ کیلوگرم گوشت: ۱۶.۸۰ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم برنج: ۲.۶۵ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم سیب زمینی:۳.۰۵ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم پیاز:۲.۵۷ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱۲ عدد تخم مرغ:۴.۶۸ دلار نیوزلند
 • هزینه مک دونالد:۱۱ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم موز:۲.۹۷ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ لیتر شیر:۲.۶۸ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم سینه مرغ:۱۲.۴۲ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم گوجه: ۴.۹۸ دلار نیوزلند
 • هزینه ۱ کیلوگرم پرتقال: ۳.۷۹ دلار نیوزلند

بهترین مشاغل در نیوزلند کدامند؟

دولت نیوزلند، هر ساله لیستی از بهترین مشاغل کوتاه مدت و بلند مدت در این کشور توسعه یافته را ارائه می‌کند و در بین این لیست، نام مشاغلی که در آن‌ها کمبود وجود دارد نیز به چشم می‌خورد که می‌تواند افق دید مناسبی به مهاجرین و سایر شهروندان بدهد. بهترین حوزه‌های شغلی شناسایی شده از سوی دولت نیوزلند به شرح زیر هستند:

 • مهندسی
 • معلمی و آموزش و پرورش
 • کشاورزی و جنگل‌داری
 • فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، الکترونیک
 • علوم کامپیوتر

_بیزینس

 • خدمات گردشگری و توریسم
 • ساخت و ساز
 • خدمات اجتماعی و بهداشت

سخن آخر

به طور کلی کشور نیوزلند، کشوری توسعه یافته از حیث اقتصادی و رفاه و حقوق اجتماعی است و آب و هوای مناسب حاکم بر آن، آن را به گزینه‌ای مطلوب برای مهاجرت مبدل کرده است. در این مطلب به بررسی کامل راه‌های مهاجرت و قوانین سختگیرانه این کشور در پذیرش مهاجر پرداختیم. با توجه به شرایط نه چندان آسان مهاجرت به این کشور، مهاجرت به کشورهایی همچون کانادا یا سایر کشورهای اروپایی را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم. امید است توانسته باشیم اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
31 ژانویه 2017

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp