info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

همه چیز درباره مهاجرت به دانمارک را بدانید

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
مهاجرت به دانمارک

امروزه رویای شرایط زندگی بهتر و داشتن شغل و درآمد بالاتر بسیاری از افراد را به فکر مهاجرت انداخته و این موضوع امروزه تب داغ بالایی دارد. راه‌های مهاجرت بسیار گوناگون و متنوع است که همه افراد بسته به موقعیت خود می‌توانند از یکی از این راه‌ها برای مهاجرت به کشور مورد نظر خود اقدام کنند؛ اما اولین قدم انتخاب کشور مورد نظر برای مهاجرت است تا با شرایط شما که در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات و راه‌های مهاجرت به دانمارک، انواع روش‌های مهاجرت به دانمارک همانند شرایط و قوانین مهاجرت به این کشور و چگونگی اخذ ویزا را با شما به اشتراک بگذاریم.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

کشور دانمارک را بهتر بشناسید

اگر بخواهیم یکی از کشورهای اروپایی که مقصد بسیاری از مهاجران بوده و شرایط زندگی ایده‌آلی دارد را نام ببریم بدون شک دانمارک را پیشنهاد می‌کنیم؛ کشور دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که تاریخچه کهنی دارد این کشور سرزمین بسیاری از شاعران و جنگجویان قدیمی است و سراسر آن با دریا احاطه شده است که فقط از طریق یک مرز به صورت زمینی با آلمان در ارتباط است. به کشور دانمارک کشور مهاجران گفته می‌شود؛ زیرا درصد بالایی از مهاجران نسبت به کشور‌های دیگر به دانمارک متعلق است که شرایط زندگی عالی و آب و هوای معتدل این کشور یکی از دلایل اصلی مهاجرت به این کشور است؛ در حقیقت آب و هوای دانمارک مرطوب و بارانی است که شرایط زندگی را بسیار ایده آل می‌کند؛ کشوری سرسبز با مناظر طبیعی بی‌نظیر که هر فردی را  به وجد می‌آورد.

یکی از اصلی‌ترین دلایل افراد برای انتخاب یک کشور برای مهاجرت اقتصاد و میزان درآمد آن کشور از نظر اشتغال‌زایی است و دانمارک یکی از بهترین سیستم‌های اقتصادی دنیا را دارا است که در آن فساد اقتصادی بسیار کم و امنیت بالایی را برای مردمانش فراهم می‌کند؛ دلایل انتخاب دانمارک برای مهاجرت بسیار زیاد است اما یکی از اصلی‌ترین دلایل انتخاب کشور دانمارک حقوق بالای مشاغل این کشور است که در کنار برطرف نمودن هزینه‌های زندگی می‌توان به راحتی پس انداز داشت. دانمارک یکی از چندین کشور برتر دنیا محسوب می‌شود که از دلایل آن می‌توان به رشد اقتصادی و درآمد و رفاه بالای آن اشاره کرد و جالب است بدانید که این کشور رتبه سومین کشور شاد جهان را به خود اختصاص داده است.

بهترین شهر‌های دانمارک برای مهاجرت در سال ۲۰۲۳

حال ممکن است با توجه به شرایط ایده‌آل کشور دانمارک آن را برای مهاجرت برگزینید اما ممکن است این سوال نیز برای شما پیش بیاید که چگونه به دانمارک مهاجرت کنم؟ یا کدام یک از شهر‌های کشور دانمارک شرایط بهتری برا مهاجرت خصوصا در سال ۲۰۲۳ دارد؛ پس با ما همراه باشید تا موقعیت بهترین شهر‌های دانمارک را برای شما بیان کنیم؛ همانطور که مطلع هستید دانمارک یکی از زیبا ترین شهر‌های منطقه اروپا محسوب می‌شود دارای طبیعت بکر و زیبایی است؛ دانمارک دارای جزایر و شهرهای متعددی است که شباهت و تفاوت‌های بسیاری دارند یکی از این شهر‌ها شهر کپنهاگ است که جزو گران‌ترین شهر‌های دانمارک محسوب می‌شود اما درآمد افراد در این شهر بسیار بالاتر از شهرهای دیگر دانمارک است به طوری که افراد به راحتی می‌توانند هزینه‌های زندگی شخصی خود را در این شهر تامین نمایند.

از ویژگی‌های دیگر این شهر می‌توان به هوای عالی و زیبایی بیش از حد این شهر اشاره کرد همچنین کپنهاگ دارای جاذبه‌های تاریخی بسیاری است. یکی دیگر از شهر‌های معروف دانمارک آرهوس نام دارد که نسبت به شهر کپنهاگ طرفداران بیشتری برای مهاجرت دارد؛ زیرا هزینه‌های زندگی در این شهر بسیار پایین تر است؛ اگر بخواهیم یکی از ویژگی‌های این شهر را برای شما بیان کنیم می‌توان به معماری بی نظیر آن اشاره کرد که در حقیقت این شهر پایتخت فرهنگی دانمارک شناخته می‌شود. آلبورگ نیز یکی از شهر‌های دانمارک بوده که گزینه مناسبی برای افرادی است که از نظر تحصیلی قصد مهاجرت دارند زیرا یکی از شهر‌های علمی این کشور است و دارای برترین دانشگاه‌هایی است که در حوزه علم و فناوری دانشجویان زیادی را هر ساله پذیرش میکنند.

راه‌های مهاجرت به دانمارک

بسیاری از افرادی که به تازگی قصد مهاجرت پیدا کرده اند و کشور مورد نظر خود را انتخاب نمودند از راه‌های مهاجرت به آن کشور بی اطلاع اند  پس در این اسلاید با ما همراه باشید تاراه‌های مهاجرت به دانمارک، انواع روش‌های مهاجرت به دانمارک و شرایط اقامت دانمارک ۲۰۲۳ را برای شما بیان کنیم. نخستین روش برای مهاجرت به دانمارک که بسیاری از افراد آن را انتخاب می‌کنند سرمایه گذاری استکه شما با توجه به بودجه هدف سرمایه گذاری خود را همچون نوع شرکت، میزان سهام موجود در شرکت و مواردی از این قبیل را مشخص می‌نمایید؛ همچنین می‌توانید با خرید ملک از کشور مورد نظر که نوعی سرمایه گذاری است برای مهاجرت اقدام نمایید. یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به دانمارک، مهاجرت از طریق همراه است که شما می‌توانید از طریق شخصی که در این کشور زندگی می‌کند وارد این کشور شده و تا زمانی که فرد مورد نظر در این کشور زندگی می‌کند شما نیز می‌توانید در این کشور بمانید.

یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت به دانمارک برای کادر درمان است زیرا کشور دانمارک اقدام به جذب نیروی کادر درمان ۲۷ تا ۳۵ ساله می‌کند و افرادی که در این حیطه فعالیت دارند به راحتی می‌توانند با ارسال مدارک به وزارت بهداشت این کشور اقدام به مهاجرت و دریافت ویزا نمایند و در آخر یکی دیگر از گزینه‌های مهاجرت به این کشور از راه تحصیل است؛ کشور دانمارک بهترین شرایط را برای دانشجویان به منظور تحصیل فراهم می‌کند و همچنین این امکان را به شما می‌دهد که در رشته‌های پزشکی و در مقاطع دکترا  به زبان انگلیسی به تحصیل خود ادامه دهید.

ویزای دانمارک و شرایط آن

برای دریافت ویزای دانمارک باید تمامی شرایط را دارا باشید که یکی از اصلی‌ترین شرایط اقامت دانمارک ۲۰۲۳ ارائه دعوت نامه است که برای ارائه آن نیز باید از تمکن مالی بالایی برخوردار باشید .دعوت نامه باید از طریق یکی از اعضای خانواده یا دوستی که در این کشور اقامت دارد برای شما ارسال شود. داشتن دعوت نامه یکی از اصلی‌ترین شرایط برای دریافت ویزای این کشور می‌باشد. گردش حساب نیز از شرایط اصلی برای اخذ ویزا می‌باشد به طوری که باید تراکنشات حساب شما بالا باشد در این خصوص اگر در سه ماهه اخیر حساب شما از تراکنش بالایی برخوردار باشد شانس دریافت ویزای دانمارک برای شما بیشتر خواهد بود.

اگر شما از نظر مالی مشکلی نداشته باشید به راحتی می‌توانید با دریافت وقت سفارت دانمارک از طریق کارگزاری‌های مختلف می‌توانید در روز مشخص شده به سفارت دانمارک مراجعه کرده و با ارائه مدارک خود نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید. در صورتی که مدارک ارائه شده به سفارت کامل نباشد با درخواست ویزا موافقت نخواهد شد ولی در این زمینه نیز نباید نگران باشید؛ زیرا شانس تکمیل مدارک به شما داده خواهد شد و با تکمیل کردن و ارسال دوباره مدارک می‌توانید شانس گرفتن ویزای دانمارک را داشته باشید‌.

مدارک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به دانمارک

به طور کلی شاید این سوال نیز برای شما پیش بیاید که چگونه به دانمارک مهاجرت کنم؟ به طور کلی مهاجرت به دانمارک از طریق دو نوع اقامت دائم و موقت میسر می‌شود که هر کدام شرایط و ویژگی‌های مختلفی دارند به طور مثال برای اقامت موقت ویزای ۱ الی ۲ ساله برای کار، تحصیل یا سرمایه‌گذاری و همچنین دیدار خانواده به افراد تعلق می‌گیرد که بعد از این تاریخ نیز می‌توانند نسبت به تمدید آن اقدام نمایند. اما برای اخذ اقامت دائم باید فرد شرایطی را دارا باشد تا بتواند نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام نماید که از این شرایط زندگی به مدت ۸ سال به طور کاملا قانونی در دانمارک است.

اما جالب است بدانید که یکی دیگر از شرایطی که برای اقامت دائم مورد نیاز استقبالی سه بار آزمون زبان دانمارکی است و همچنین برای اخذ ویزای تحصیلی متقاضی باید دارای مدرک آیلتس۶.۵ باشد؛ به طور مثال برای دریافت ویزای کادر درمان پزشکان باید به زبان کشور دانمارک تسلط کامل داشته باشند و در صورت نداشتن مدرک زبان در دوره‌های ۱ الی ۳ ماهه برای دریافت مدرک زبان خود شرکت نموده و مدرک سطح ۳ زبان دانمارکی را دریافت نمایند.

آخرین آمار از هزینه‌های مهاجرت به دانمارک

اگر شما نیز قصد مهاجرت به دانمارک را دارید باید تمامی جوانب و هزینه‌های آن را بسنجید در حقیقت یکی از دغدغه‌های اصلی افراد پیش از مهاجرت هزینه‌های مربوط به مهاجرت می‌باشد تا مشخص شود که می‌توانند از پس هزینه‌های آن برآیند یا خیر و سپس نسبت به مهاجرت اقدام می‌کنند به طور کلی هزینه‌های دریافت ویزا بسته به نوع کشور مقصد متفاوت است؛ خصوصا افرادی که از طریق ویزای سرمایه‌گذاری قصد اخذ ویزا دارند نسبت به این موضوع حساس‌تر هستند؛ زیرا هزینه‌های خرید ملک و ثبت شرکت در هر کشور متغیر می‌باشد و با توجه به نوع کشور برآورد هزینه می‌شود که فرد چه مقدار باید پس انداز داشته باشد.

به جز این موارد یک سری هزینه‌ها در همه کشور‌ها به صورت مشترک بوده و اداره مهاجرت هر کشور از تمامی افراد برای طی شدن مراحل اداری و صدور ویزا هزینه دریافت می‌کند که این هزینه‌ها شامل بررسی و تایید مدارک، هزینه‌های مربوط به انگشت نگاری، و صدور ویزا استو در مقابل نیز یک سری از هزینه‌ها مربوط به نوع ویزا می‌باشد؛ به طور مثال برخی از ویزا‌ها نیازمند اثبات تمکن مالی و گردش حساب هستند که برای دریافت ویزا می‌بایست هزینه‌های بیشتری پرداخت نمایید.

برای مهاجرت به دانمارک چه مدارکی نیاز است؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که تازه اقدام به مهاجرت نموده اید و اطلاعات لازم را در این زمینه ندارید با ما همراه باشید زیرا در این اسلاید می‌خواهیم به جز مواردی از قبیل راه‌های مهاجرت به دانمارک و انواع روش‌های مهاجرت به دانمارک به یکی از اصلی ترین شرط مهاجرت یعنی فراهم نمودن مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت بپردازیم. برای مهاجرت به دانمارک دو نوع مدارک مورد نیاز است که اولین نوع مدارک عمومی است که همه افراد برای هر نوع ویزایی باید این مدارک را آماده کنند که شامل کپی شناسنامه و پاسپورت با اعتبار حداقل بین ۳ تا ۶ ماه، بیمه و بلیط مسافرتی و همچنین مدارک اثبات تمکن مالی است اما مدارک بعدی که باید به سفارت ارائه گردد بسته به نوع ویزا متفاوت است که در اینجا ما به چندین نمونه اشاره خواهیم کرد.

به طور مثال برای ویزای تحصیلی مدارکی از قبیل نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر، شناسنامه و پاسپورت فرد مورد نظر و مدارک زبان بسیار ضروری است و همچنین مدارکی برای اثبات تمکن مالی نیز بسیار ضروری است تا سفارت مطمئن شود که فرد می‌تواند هزینه‌های زندگی در کشور را بپردازد. برای ویزای کاری نیز مدارکی از قبیل شناسنامه و پاسپورت و فرم تقاضای کار بسیار ضروری است؛ همچنین فردی که می‌خواهر از طریق ویزای کاری مهاجرت کند باید مدارکی از قبیل عدم سو پیشینه، سوابق کاری و بیمه و مدارک زبان را نیز در کنار دیگر مدارک به سفارت ارائه دهد.

هزینه‌های زندگی در دانمارک

یکی از اصلی ترین مواردی که هر شخص هنگام مهاجرت به آن فکر میکند علاوه بر راه‌های مهاجرت به دانمارک و انواع روش‌های مهاجرت به دانمارک،هزینه‌های زندگی در کشور مقصد است به طور کلی یکی از دلایل اصلی انتخاب کشور دانمارک برای مهاجرت هزینه‌های پایین آن برای زندگی در مقابل رفاه اولیه است؛ اما اگر بخواهید اطلاع دقیقی از هزینه‌های زندگی در کشور دانمارک داشته باشید بهترین راه پرسیدن از افرادی است که  چندین سال است در این کشور زندگی می‌کنند. هزینه‌های زندگی در کشور دانمارک همانند سایر کشور‌ها دارای مشخصه‌هایی از جمله هزینه خوراک، امکانات رفاهی، هزینه‌های مسکن و خرید خودرو و همچنین هزینه‌های تحصیل می‌باشد.

اما به غیر از موارد ذکر شده نیز یک سری هزینه‌های جانبی نیز برای هر شهروند مشخص شده که از این میان می‌توان به هزینه‌های مربوط به مالیات اشاره کرد. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کشور دانمارک برای مهاجرت هزینه‌های پایین زندگی آن می‌باشد؛ زیرا در این کشور بیشتر خدمات رفاهی به صورت رایگان به افراد عرضه می‌شود و همچنین هزینه‌های مربوط به درمان و تحصیل کاملا رایگان بوده و مابقی هزینه‌ها نیز از کشور‌های دیگر بسیار پایین‌تر است و در مقابل مشاغل کشور دانمارک از حقوق بسیار بالایی برخوردارند همچنین کشور دانمارک بهترین مراکز درمانی و بیمارستان‌ها را دارند که برای استفاده از این خدمات افراد در ماه مبلغ کمی را پرداخت کرده و از تمامی این تجهیزات درمانی بهره مند می‌شوند.

بهترین مشاغل در دانمارک کدامند؟

اگر شما نیز قصد مهاجرت به دانمارک را دارید باید قبل از اقدام به مهاجرت اطلاعات کافی از این کشور و مشاغل و درآمد‌های آن داشته باشید تا بتوانید با برنامه ریزی نسبت به مهاجرت به این کشور اقدام کنید. همانطور که می‌دانید شرایط ایده آل کشور دانمارک آن را تبدیل به یکی از بهترین کشور‌ها برای مهاجرت از سراسر کشور کرده است. از ویژگی‌های این کشور می‌توان به مشاغل متنوع با درآمد بالا اشاره کرد که هر فرد به راحتی می‌تواند هزینه‌های یک زندگی ایده آل را برای خود فراهم نماید؛ زیرا همانطور که اشاره کردیم در مقابل درآمد بالا بیشتر هزینه‌های رفاهی و درمانی در این کشور با طور رایگان ارائه می‌شود و بخش اعظمی از درآمد افراد می‌تواند پس انداز گردد.

در حقیقت نرخ بیکاری برای این کشور درصد پایینی دارد پس هر فرد به راحتی می‌تواند شغل مورد نیاز خود را به دست آورد در ادامه به مشاغل پر درآمد این کشور خواهیم پرداخت؛ به طور کلی مشاغلی همانند پزشکی، دندان پزشکی و وکیل جزو مشاغل پر درآمد این کشور محسوب می‌شود و مشاغلی مانند مهندسی مکانیک و عمران و معماری از مشاغلی که طرفداران زیادی داشته و به نسبت درآمد متوسط و روبه بالایی دارد محسوب می‌شود‌. اما در این کشور مشاغلی از جمله معلمی، آرایشگر، سر آشپز و….. نیز هستند که آن‌ها نیز از درآمد معقولی در ماه برخوردار بوده و افرادی که در این حیطه‌ها فعالیت دارند به راحتی می‌توانند از پس هزینه‌های این کشور بر آیند.

سخن پایانی

در حقیقت برای مهاجرت هر فرد باید تمامی جوانب را سنجیده و برای اقدام به مهاجرت اطلاعات زیادی از کشور مقصد از جمله شرایط رفاهی، درآمد، شغل و حتی نوع آب و هوای آن به دست آورد و با سنجیدن تمامی این شرایط نسبت به مهاجرت اقدام نماید؛ در این میان کشور دانمارک یک کشور ایده آل برای مهاجرت محسوب می‌شود و حدود ۲۲ درصد از مهاجرین این کشور شامل ایرانی‌ها است؛ زیرا این کشور علاوه بر خدمات رفاهی و درمانی بالایی که دارد یکی از زیباترین و ایده‌آل‌ترین کشور‌ها از نظر نوع آب و هوا و پیشینه تاریخی است که به پادشاه دانمارک نیز مشهور است.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
31 مه 2017

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp