info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

محدودیت صدور ویزای دانشجویی کانادا

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید

محدودیت صدور ویزای تحصیلی کانادا

اگر شما هم به دنبال دریافت ویزای تحصیلی کانادا هستید، بهتر است بدانید که اداره مهاجرت اعلام کرده است در سال 2024 قصد دارد تنها 606.250 درخواست استادی پرمیت برای تحصیل در کانادا را بررسی کند و از این تعداد فقط به میزان 360 هزار استادی پرمیت مورد قبول واقع خواهد شد. این یعنی ظرفیت صدور استادی پرمیت با ۳۵٪ کاهش نسبت به سال ۲۰۲۳ مواجه خواهد شد. ذکر این نکته مهم است که این محدودیت شامل دانش آموزان تا پایه دوازدهم و همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نمی شود. 

این محدودیت به مدت 2 سال انجام خواهد شد و اقدامی برای محدود کردن ویزاهای دانشجویی بین المللی در پاسخ به بحران مسکن در کشور کانادا است.

کانادا برای هر استان  به‌طور جداگانه محدودیت  تعیین می‌کند. اداره مهاجرت اعلام کرده که سقف‌ها بر اساس جمعیت استان‌ تعیین می‌شوند و در استان‌هایی که جمعیت دانشجویان بین‌المللی بیشترین رشد را داشته‌، سقف پذیرش کاهش چشمگیری خواهد داشت. اداره مهاجرت برای ادامه محدودیت ها در سال 2025 مجددا ارزیابی خواهد کرد.

این محدودیت‌ها بر استادی پرمیت‌‌های کنونی، تمدید استادی پرمیت‌ها و بر افرادی که به‌ دنبال تحصیل در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد هستند اعمال نخواهد شد.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
29 مه 2024

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp