info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

شرایط دریافت ویزای همراه انگلستان 2024

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید

ویزای همراه انگلستان و شرایط آن 2024

وابستگی‌های خانوادگی و احساس مسئولیت نسبت به فرزند و همسر، باعث می‌شود که مسیر مهاجرت تحصیلی و کاری برای برخی از افراد از نظر احساسی کمی دشوار شود. در چنین شرایطی، افراد به دنبال راهی می‌گردند که به صورت خانوادگی مهاجرت کنند و فرصت پیشرفت را در اختیار تمامی اعضای خانواده قرار دهند. ویزای همراه انگلستان، به کسانی که ویزای کاری، تحصیلی یا دائم این کشور را داشته باشند اجازه می‌دهد که افراد تحت تکفل‌شان را همراه خود به این کشور ببرند. این کار شرایط خاص خود را دارد و هرکسی نمی‌تواند ویزای همراه دریافت کند. برای اینکه بدانید خود و وابستگان‌تان در چه شرایطی می‌توانید برای این ویزا اقدام کنید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

انواع ویزای همراه انگلستان

ویزای همراه با توجه به شرایط متقاضی اصلی و وابستگان، انواع مختلفی دارد.

ویزای موقت یا کوتاه مدت: این ویزا به وابستگان افرادی تعلق می‌گیرد که در بازه زمانی کوتاهی در انگلستان مشغول به تحصیل، ماموریت کاری یا پژوهش باشند. با اتمام زمان ویزای شخص اصلی یا مدتی پیش از آن، این ویزا باطل خواهد شد.

ویزای بلند مدت یا دائم: در صورتی که شخص اصلی بتواند ویزای دائم برای کار یا سرمایه‌گذاری در انگلستان را دریافت کند، این امکان را خواهد داشت که وابستگانش را نزد خود به این کشور بیاورد.

ویزای همراه تحصیلی: در این حالت، یکی از زوجین یا فرزند آن‌ها باید در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در انگلیس باشد. در صورتی که یکی از زوجین در حال تحصیل در انگلستان باشد، پس از گذراندن حداقل ۷ واحد درسی و یک ترم کامل تحصیلی، می‌تواند برای دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال و مجرد خود اقدام کند. در این روش، دوره تحصیلی باید بیش از ۶ ماه باشد. همچنین توجه داشته باشید که یکی از والدین به تنهایی نمی‌تواند برای فرزندان ویزای همراه بگیرد و باید حتما همسرش نیز به همراه فرزند به این کشور برود.

طبق قانون جدید انگلستان از ابتدای ماه ژانویه 2024 دانشجویان که به انگلستان مهاجرت می کندد در تمامی مقاطع تحصیلی و با دارا بودن هرگونه شرایطی با شرایطی خاص میتوانند اعضای خانواده خود را با خود به عنوان همراه به انگستان ببرند.
 
شما درصورتی میتوانید همراهان خود را به این کشور ببرید یکی از شرایط زیر را داشته باشید:
– دوره تحصیلی دانش آموز بیشتر از 6 ماه طول بکشد
– دانشجوی تمام وقت باشد و دوره تحصیلی بیشتر از 9 ماه باشد
 
اگر دوره تحصیلات تکمیلی شما  بعد از 1 ژانویه 2024 شروع شود، باید شما یکی از این موارد باشید:
– در دوره دکترا یا فوق دکترا تحصیل کنید.
– دوره تحصیلی شما research base باشد.
 
جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
13 ژوئن 2024

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp