info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

دعوتنامه منیتوبا+ شرایط دریافت آن

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
دعوتنامه منیتوبا

در دنیای کنونی برخی کشورها به علت شرایط اقتصادی و اجتماعی مطلوبی که دارند، دارای متقاضیان زیادی برای مهاجرت هستند. کانادا یکی از همین کشورها بوده که سالانه ده‌ها هزار مهاجر و نیروی کار خارجی را پذیرش می‌کند. این کشور به علت شرایط اقتصادی رو به رشدی که‌ دارد، بهترین بازار کار را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است‌. حال منیتوبا یکی از استان‌های کانادا بوده، که مهاجرت به آن از طریق دریافت دعوتنامه نیز امکانپذیر است‌. در ادامه این مقاله قصد داریم در خصوص دعوتنامه منیتوبا و شرایط دریافت آن، توضیحات مفید و مختصری را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. با ما همراه بمانید.

دعوتنامه منیتوبا چیست؟

منیتوبا شرقی‌ترین استان در کشور کانادا است. این استان حدود یک و نیم میلیون نفر جمعیت داشته و از ثروتمندترین ایالات کانادا محسوب می‌شود‌. این استان به علت منابع طبیعی، کشاورزی، صنعت و …. رو به رشدی که‌ دارد، از نظر شرایط اقتصادی بهترین رتبه را کسب کرده است؛ به همین دلیل متقاضیان بی شماری برای مهاجرت داشته و دریافت اقامت این ایالت در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است‌.

حال منیتوبا برای جذب نیروی کار متخصص، سعی می‌کند مهاجران را از طریق ارسال دعوتنامه پذیرش کند. دعوتنامه منیتوبا برای برخی مهاجران که دارای شرایط خاصی هستند، ارسال می‌شود. این دسته از مهاجرین با دریافت دعوتنامه، می‌توانند به آسان‌ترین شیوه ممکن به این ایالت مهاجرت کنند. منیتوبا تا‌کنون بیش از ۳ هزار مهاجر خارجی را به این شیوه پذیرش کرده است.

برای دریافت این دعوت نامه ابتدا متقاضیان رزومه و مدارک خود را ارسال می‌کنند. سپس بهترین و متخصص‌ترین مهاجرین انتخاب شده و در میان آن‌ها قرعه کشی انجام‌ می‌شود. افراد برنده در قرعه کشی، می‌توانند دعوتنامه منیتوبا را دریافت کنند.

مراحل دریافت دعوتنامه منیتوبا

دریافت دعوتنامه‌های منیتوبا مراحلی دارد که باید توسط متقاضیان طی شوند. البته انجام این مراحل گاها پیچیدگی‌های زیادی دارند؛ به همین دلیل بهتر است برای صدور دعوتنامه استان منیتوبا با یک مشاور مهاجرتی مشورت کنید. در ادامه به شرح مراحل دریافت این نوع دعوتنامه مهاجرتی، پرداخته‌ایم:

  • ابتدا می‌بايست متقاضیان مدارک، رزومه کاری و…. خود را از طریق سیستم مهاجرت استانی ارسال کنند.
  • رزومه افراد پس از مدتی مورد بررسی قرار گرفته، و تکمیل بودن آن چک می‌شود.
  • در صورتی که متقاضی واجد شرایط باشد، به لیست قرعه کشی اضافه می‌شود.
  • چنانچه دعوتنامه منیتوبا برای او صادر شود، می‌تواند آن را از طریق برنامه‌های پذیرش نیروی کار خارجی دریافت کند.

بررسی شرایط صدور دعوتنامه استان منیتوبا

برای دریافت و صدور دعوتنامه استان منیتوبا می‌بايست، متقاضی دارای برخی شرایط باشد. در صورت عدم وجود این‌ شرایط، درخواست افراد برای دریافت دعوتنامه رد خواهد شد. در زیر به بررسی مهمترین شرایط دریافت این نوع دعوتنامه، پرداخته‌ایم:

تحصیلات

اولین شرط مهم دریافت دعوتنامه منیتوبا، تحصیلات افراد است. کسانی که تحصیلات بالایی ندارند، معمولأ برای مهاجرت به این استان پذیرش نمی‌شوند. افراد برای اخذ دعوتنامه می‌بايست دارای تحصیلات لیسانس به بالا بوده، و هرچقدر مقطع تحصیلی بالاتری داشته باشند، شانس آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

مدرک زبان

متقاضیان باید دارای مدرک زبان سی ال بی هفت باشند؛ همچنین آیلتس هفت نیز پذیرفته می‌شود؛ چرا که بدون تسلط به زبان انگلیسی، قاعدتا زندگی، تحصیل یا کار در این ایالت امکانپذیر نیست.

تجربه کار

دعوتنامه منیتوبا تنها برای کسانی ارسال می‌شود، که تجربه کار بالایی داشته باشند؛ به همین دلیل تنها افرادی پذیرفته می‌شوند، که حداقل ۳ سال سابقه کار دارند.

دارا بودن تخصص

دارا بودن تخصص و مهارت خاص نیز، می‌تواند از مهمترین شرایط دریافت این نوع دعوتنامه محسوب شود. افرادی که مهارت خاصی دارند، شانس بیشتری برای دریافت دعوتنامه خواهند داشت.

مهمترین مزایای دریافت دعوتنامه منیتوبا

اخذ دعوتنامه استان منیتوبا می‌تواند مزایای زیادی برای افراد به همراه داشته باشد. در واقع همین مزایا سبب شده‌اند، که این نوع دعوتنامه بیشترین متقاضی را داشته‌ باشد. در زیر مهمترین فاکتورهای مثبت اخذ آن را ذکر کرده‌ایم:

حقوق بالا

با مهاجرت از طریق این نوع دعوتنامه، شما به عنوان نیروی کار متخصص شناخته شده، و می‌توانید در بهترین موقعیت‌های شغلی مشغول به کار شوید. از طرفی نرخ تورم در منیتوبا بسیار پایین بوده، و نیروی کار متخصص نیز بالاترین حقوق را دریافت خواهند کرد؛ در نتیجه پس از مهاجرت بی شک از نظر اقتصادی، رفاه زیادی خواهید داشت.

افزایش شانس اقامت دائم کانادا

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق دعوتنامه منیتوبا نیز امکانپذیر است. معمولا برای اخذ اقامت کانادا، می‌بايست افراد سال‌ها در این کشور ساکن باشند. اما دریافت دعوتنامه شانس کسب اقامت را نیز افزایش می‌دهد. بسیاری از افرادی که این دعوتنامه را دریافت کرده‌اند، توانسته‌اندبرای مهاجرت و اقامت دائمی در کانادا نیز اقدام کنند‌.

بازار کار فوق العاده

منیتوبا با وجود اینکه شهر بسیار پرجمعیتی نیست، بستر کاری بسیار مطلوبی را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است‌. مهاجران می‌توانند به راحتی در مشاغل مورد علاقه خود فعالیت کنند و عملا پیدا کردن کار در این ایالت دشوار نخواهد بود.

آسان بودن مراحل اخذ ویزا

داشتن دعوتنامه منیتوبا سبب می‌شود فرآیند اخذ ویزا نیز آسان‌تر شود؛ چرا که این نوع دعوتنامه در واقع گواهی پذیرش شما بوده، و کنسولگری نیز قطعا در صدور ویزا سخت گیری‌های زیادی نخواهد کرد.

آیا دریافت دعوتنامه منیتوبا نیاز به سرمایه گذاری دارد؟

چون دعوتنامه‌های منیتوبا نوعی پذیرش مهاجرتی خاص محسوب می‌شوند، بسیاری از افراد تصور می‌کنند که برای دریافت آن‌ها نیاز به سرمایه گذاری خواهد بود. اما اینطور نیست. هدف منیتوبا از ارسال این نوع دعوتنامه‌ها، در درجه اول جذب نیروی کار متخصص است. پس اگر دارای تخصص و تحصیلات بالایی باشید، ممکن است جز قبول شدگان اخذ دعوتنامه قرار بگیرید.

پس بیشتر کسانی پذیرش می‌شوند که دارای مهارت و تخصص باشند.‌ اما دعوتنامه منیتوبا برای جذب سرمایه گذار نیز صادر می‌شود. گاهی برخی از متقاضیان مایل هستند از طریق سرمایه گذاری، به ایالت منیتوبا مهاجرت کنند‌. در چنین مواردی نیز، بی شک با ارائه سرمایه مورد نیاز، می‌توان به این استان مهاجرت کرد.

سخن آخر

در این مطلب به بررسی مراحل و شرایط اخذ دعوتنامه منیتوباپرداختیم. حال نتیجه می‌گیریم که مهاجرت از طریق این دعوتنامه، به چند شیوه کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری امکانپذیر است؛ همچنین مهاجرت از طریق دعوتنامه به این ایالت، می‌تواند مزایای فراوانی به همراه داشته باشد، که در متن مقاله به تمامی آن‌ها اشاره کردیم.

 

 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Admin
11 نوامبر 2019

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp