درهای تازه مهاجرت با اکسپرس اینتری کانادا

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
موضوع این نوشته را وارد کنید
Canada Express Entry
اکسپرس اینتری کانادا یک راه مطمئن برای مهاجرت به کانادا نیست، بلکه یک روش آسان و بدون دردسر به حساب می آید.  بسیاری از ما برای مهاجرت اقدام می کنیم. اما عمدتا این اقدام ها ممکن است به سرانجام نرسد و یا در میانه راه به خاطر پیچیدگی های موجود در این امر رها شود. اگر خیال مهاجرت به کانادا را دارید می‌توانید از این طریق اقدام کنید. آن هم بدون این که گرفتار بروکراسی های متداول در این زمینه شوید. این روش برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری بسیار راحت و آسان است. همچنین برای تمام کسانی که چه در خاک کانادا زندگی می کنند و چه در جغرافیای دیگری به سر می برند قابل دسترسی است. تنها کافی است وارد سایت شده و درخواست خود را به ثبت برسانید.

تاریخچه سیستم اکسپرس اینتری کانادا

سیستم اکسپرس اینتری کانادا قدمت زیادی ندارد. در واقع این سیستم از ابتدای سال 2015 برای آسان تر کردن و سرعت بخشیدن به روند مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا راه اندازی شد. بررسی استخر انتظار که مشخصات متقاضیان در آن به ثبت رسیده است تقریبا هر دو هفته یک بار از طریق کارفرمایان یا دولت کانادا مورد بررسی قرار می گیرد. مدت زمان انتظار از زمان دریافت دعوتنامه تا اخذ اقامت کانادا 6 ماه به طول می‌انجامد. به این سیستم نام سیستم ورود سریع به کانادا را داده اند. سوال اینجاست که پذیرش این تعداد از متقاضیان چه نفعی به حال دولت کانادا خواهد داشت. در واقع دولت کانادا از این طریق نیروهای متخصص در زمینه های مختلف را جذب می کند و شرایط اقتصادی و پیشرفت کشور خود را تضمین می کند. دولت کانادا در زمینه تخصص های مورد نیاز این کشور لیستی را تهیه کرده که (NOC) نام دارد. این لیست به صورت پیوسته و با توجه به نیاز های این کشور به روز رسانی می شود و شما می توانید با مراجعه به آن از شرایط شغلی که در صورت اقامت می توانید در این کشور داشته باشید، مطلع شوید. معمولا مدت زمان انتظار از زمان دریافت دعوتنامه تا اخذ اقامت کانادا 6 ماه به طول می انجامد.

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس اینتری کانادا سیستمی است که در آن پرونده های درخواست اقامت دائم کانادا به ثبت می رسد. شما با ثبت نام در این سیستم به اصطلاح وارد استخر متقاضیان (EOI Pool) می شوید. تقاضای شما به عنوان فردی که برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیازبندی اقدام کرده، بر اساس یک سیستیم امتیاز‌بندی برای کارفرمایانی که نیاز به نیروی متخصص خارجی دارند به نمایش در می آید. اگر امتیاز ثبت شده شما در اکسپرس اینتری کانادا بالا باشد، به عنوان یک نیروی کار ماهر و متخصص خارجی از سوی دولت فدرال کانادا یا یک کارفرمای کانادایی به این کشور دعوت خواهید شد. وقتی می خواهید مشخصات خود را در این سیستم ثبت کنید باید توجه داشته باشید که اولا همه مدارک خود را کامل کرده و در ثانی با نهایت صداقت به سوالات پاسخ دهید.

آمار پذیرش Express Entry در سال های اخیر

  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2015: 31،063
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2016: 33,782
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2017: 86,023
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2018: 89,800
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2019: 85,300
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2020: 107,350
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2021: 122,431
  • تعداد کل ITA صادر شده در سال 2022: 12,288
  • تعداد کل ITA هایی که از زمان راه اندازی سیستم صادر شده اند: 560,037

مراحل دریافت اکسپرس اینتری کانادا

در اکسپرس اینتری کانادا بعد از این که مدارک لازم را ارایه کردید و ثبت نام آنلاین شما انجام شد و تشکیل پرونده دادید شما وارد استخر متقاضیان می شوید. به این ترتیب کارفرمایان کانادایی می توانند از این طریق نیروی کار مورد نظر خود را انتخاب کنند. پروفایلی که شما درست کرده اید به مدت 12 ماه اعتبار دارد. اگر در این مدت هیچ درخواست کاری از سوی دولت فدرال و یا کارفرمای کانادایی برای شما ارسال نشود، این تقاضا به طور خودکار منقضی می شود. بعد از آن شما برای ادامه روند باید دوباره اقدام به ثبت مشخصات و مدارک خود کنید. کسب امتیاز و فاکتورهای مهم امتیاز فدرال در هر پرونده مهم و ضروری است.

 میزان امتیاز مورد نیاز برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا

حداقل امتیازی که شما باید برای کسب ویزای اکسپرس اینتری کانادا کسب کنید 60 امتیاز است و بالاترین آن 100 امتیاز، اما برای این که بتوانید شرح دقیقی از میزان امتیاز هر یک از آیتم ها داشته باشید به موارد زیر دقت کنید. – تحصیلات: حداکثر 25 امتیاز به شرح ذیل: دیپلم: 5 امتیاز دوره یک ساله دانشگاهی: 15 امتیاز کاردانی: 19 امتیاز دو مدرک دانشگاهی (یک مدرک سه ساله و یا بیشتر): 25 امتیاز کارشناسی: 22 امتیاز کارشناسی ارشد: 23 امتیاز دکترا: 25 امتیاز   – سابقه کار 10 سال اخیر: حداکثر 15 امتیاز، به شرح ذیل: یکسال سابقه کار: 9 امتیاز دو یا سه سال سابقه کار: 11 امتیاز چهار یا پنج سال سابقه کار: 13 امتیاز شش سال به بالا: 15 امتیاز   – دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی: حداکثر 28 امتیاز، به شرح ذیل: کمتر از CLB7 : عدم امکان ثبت نام در اکسپرس اینتری کانادا CLB7 : کسب 4 امتیاز CLB8 : کسب 5 امتیاز CLB9 و بالاتر: کسب 6 امتیاز فراموش نکنید که هر مهارت در زبان به صورت جداگانه امتیاز دارد. به طور مثال: speaking CLB7 = 4 writing CLB7 = 4 listening CLB8 = 5 reading CLB9 = 6 جمع کل امتیاز: 4+4+5+6 = 19 امتیاز اگر شما هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسه مسلط باشید می توانید از هر دو زبان امتیاز کسب کنید. این امر به بالا رفتن امتیازهای شما تا حد قابل توجهی کمک خواهد کرد. دانش زبان دوم و داشتن CLB 5 در هر چهار مهارت باعث می شود 4 امتیاز شما اضافه شود.   – سن: حداکثر 12 امتیاز، به شرح ذیل: کمتر از 18 سال : 0 امتیاز 18 تا 35 سال: 12 امتیاز 36 سال: 11 امتیاز 37 سال: 10 امتیاز 38 سال: 9 امتیاز 39 سال: 8 امتیاز 40 سال: 7 امتیاز 41 سال: 6 امتیاز 42 سال: 5 امتیاز 43 سال: 4 امتیاز 44 سال: 3 امتیاز 45 سال: 2 امتیاز 46 سال: 1 امتیاز 47 سال و بیشتر: 0 امتیاز   – پیشنهاد شغلی: 10 امتیاز اگر شما از سوی یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغل داشته باشید، 10 امتیاز به امتیازات شما اضافه می شود. این مسیر رسیدن شما به ثبت درخواست اقامت در اکسپرس اینتری کانادا را هموارتر می کند. برای این که موفق به کسب اکسپرس اینتری کانادا شوید باید امتیازهایتان را تا می توانید بالا ببرید   – انطباق پذیری: حداکثر 10 امتیاز، به شرح ذیل: شما باید ثابت کنید که یکی از بستگان نزدیکتان در این کشور زندگی می کند، هر کدام از این ها می تواند امتیازهای جداگانه ای را برای شما به ثبت برساند. مثلا اگر همسرتان در کانادا مشغول زندگی یا تحصیل است. باید این شرایط را داشته باشد تا شما به امتیاز لازم برسید. سطح زبان همسر با حداقل CLB 4: کسب 5 امتیاز دو سال تحصیل تمام وقت در دبیرستان و یا دانشگاه کانادا: 5 امتیاز دو سال تحصیل همسر، تمام وقت در دبیرستان و یا دانشگاه کانادا: 5 امتیاز حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت در کانادا: 10 امتیاز حداقل یک سال سابقه کار همسر تمام وقت در کانادا: 5 امتیاز داشتن پیشنهاد کار در کانادا: 5 امتیاز داشتن بستگان و فامیل نزدیک در کانادا: 5 امتیاز اگر می خواهید از حضور بستگان دیگر که مقیم کانادا هستند امتیاز کسب کنید، باید یکی از بستگان نزدیک شما از جمله: پدر و مادر، برادر و خواهر، عمه یا عمو، خاله، دایی، خواهر زاده یا برادر زاده، مادر بزرگ و پدر بزرگ، فامیل درجه یک شما و اگر متاهل هستید فامیل درجه یک همسرتان باشد. این بستگان باید سن شان بیشتر از 18 سال بوده و مقیم یا شهروند کانادا باشند.

شرایط دریافت اکسپرس اینتری کانادا

فاکتورهایی مثل سن، مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه، مدرک تحصیلی، سابقه کار، داشتن پیشنهاد کار از کشور کانادا، سازگاری شما باز زندگی در کانادا. این موارد در امتیاز بندی شما بسیار حایز اهمیت هستند.  این فاکتورها که شش مورد مهم است دارای 100 امتیاز بوده و برای پرونده های اکسپرس اینتری کانادا تعیین شده که شما باید حداقل 67 امتیاز از این 100 امتیاز را کسب کنید. اگر به حداقل امتیاز برسید می توانید در اکسپرس اینتری کانادا ثبت نام کنید.

تحصیلات

در واقع هیچ قانون ثابتی برای میزان تحصیلات وجود ندارد. اما همان امتیاز بندی که برای مدارک تحصیلی در نظر گرفته شده می تواند به شما شانس بیشتری برای انتخاب در اکسپرس اینتری کانادا بدهد.

مهارت های زبان

برای این که بتوانید شانس انتخاب خود در پرونده های اکسپرس اینتری کانادا را افزایش دهید باید در معیار سنجش سطح زبان کانادا که CLB است حداقل 15 نمره کسب کنید. 8 نمره از آن برای اسیکل شنیداری و 7 نمره برای اسیکل های گفتار و نوشتار و خواندن است. این معیارهای برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا بسیار مهم است.  تجربه کار حرفه ای برای ثبت درخواست شما بسیار مهم است.

اثبات تجربه 10 سال کار حرفه ای

برای کسب ویزای اکسپرس اینتری تمام کسانی که در زمینه های مختلف کاری فعالیت می کنند ، باید سابقه کار خود طی 10 سال گذشته را به ثبت برسانند. شما باید تجربه کار با مهارت ذکر شده در پرونده مهاجرت خود را به ثبت برسانید، این که از طریق این مهارت کسب درآمد کرده‌اید، حداقل یکسال سابقه کار مداوم یا 1560 ساعت کار (30 ساعت در هفته) داشته باشید که همین موضوع می‌تواند به سه صورت آن را ثبت کنید. 1- یک سال سابقه کار تمام وقت در یک شغل را داشته باشید. در واقع ثابت کنید که 30 ساعت در هفته و برای 12 ماه متوالی که معادل یک سال سابقه کار مفید از در پوزیشن شغلی خود داشته اید. 2- یک سال سابقه کار در شغل پاره وقت داشته باشید، به این ترتیب که 15 ساعت کار در هفته برای 24 ماه که معادل یک سال سابقه کاری مفید در حرفه و شغلی که مشغول به آن بوده‌اید به حساب می‌آید. 3- داشتن سابقه کار تمام وقت در بیش از یک شغل که در این صورت هم 30 ساعت کار درهفته برای 12 ماه متوالی در بیش از یک شغل که معادل 1560 ساعت کار است باید به ثبت برسد.

تمکن مالی

نکته مهم دیگری که باید برای کسب ویزای اکسپرس اینتری در نظر داشته باشید، اثبات تمکن مالی برای زندگی در کشور کانادا است. در واقع شما باید ثابت کنید که می توانید هزینه های زندگی خود در این کشور را بپردازید. همچنین باید اجازه کار قانونی در کشور کانادا را داشته و یا پیشنهاد کار از کارفرمای معتبر کانادایی داشته باشید.

سن

بهترین سن برای دریافت اکسپرس اینتری کانادا 18 تا 32 سال است. در واقع این شرایط سنی بالاترین امتیاز را در ثبت نام شما برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا به خود اختصاص داده است.

 پیشنهاد شغلی

اگر شما از سوی یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغل داشته باشید راه رسیدن شما به دریافت اکسپرس اینتری کانادا هموارتر می شود.

برای دریافت اکسپرس اینتری کانادا به چه حداقل های شغلی نیاز داریم؟

در اکسپرس اینتری کانادا تجربه کار حرفه ای برای ثبت درخواست شما بسیار مهم است، در واقع شما باید در یکی از طبقه بندی های کاری کانادا از نظر حرفه ای قرار بگیرید. – مشاغل مدیریتی )مهارت نوع 0(: مدیر رستوران، سرکارگر معدن، کاپیتان صید ماهی و موارد دیگر که در این دسته قرار می گیرد. شما باید تجربه کار با مهارت ذکر شده در پرونده مهاجرت خود را به ثبت برسانید، که از طریق این مهارت کسب درآمد کرده اید. – مشاغل آکادمیک)مهارت نوع :(Aپزشک، دندانپزشک، معمار و … که دارای مدرک معتبر و تخصص در زمینه مربوطه باشید. مشاغل فنی مهندسی )مهارت نوع (B: سرآشپز، لوله کش، برق کار، جوشکار و … اگر در این زمینه ها مهارت لازم را دارید و می توانید با ارایه مدارک این مهارت را ثابت کنید، اقدام از این طرق می تواند برای شما مفید واقع شود. افرادی که این مشاغل را به عنوان شغل خود معرفی می‌کنند، باید بتوانند ثابت کنند که در تمام مدتی که مشغول به این فعالیت بودند و از آن مدت به عنوان تجربه و سابقه کاری‌شان برای کسب امتیاز استفاده کردند، وظایف شغلی را مطابق با وظایفی که در توضیحات مشاغل NOC آمده و برای مهاجرت به کانادا مناسب است، انجام داده و در واقع به خوبی با آن وظایف و نحوه اجرا کردن آنها آشنایی دارد. به همین دلیل هم هست که در جدول شغلی NOC وظایف مربوط به همه شغل‌ها به طور کامل و با جزئیات کامل توضیح داده شده‌اند.

افزایش امتیاز در اکسپرس اینتری کانادا

به مسایل با دید گسترده نگاه کنید. حتما نامزدی استانی دریافت کنید. این که بخواهید فقط در مرکز باشید می تواند امتیاز شما را کاهش دهد. به دنبال دریافت پیشنهاد کاری باشید. کسی را استخدام کنید که بتواند در مورد استخدام کاری به شما مشاوره دقیق و درست بدهد. تحصیلات خود را تقویت کنید، در زمانی که در استخر هستید و منتظر جواب به تحصیلات خود ادامه دهید تا بتوانید مدارج بهتری را کسب کنید. اگر زوج هستید و می خواهید در اکسپرس اینتری کانادا ثبت نام کنید متقاضی را درست انتخاب کنید. کسی باید فرم تقاضا را پر کند که بتواند بالاترین امتیاز را کسب کند. تا می توانید تجربه کاری تان را افزایش دهید، هم تجربه کاری کانادایی و هم غیر کانادایی. البته مورد کانادایی برای کسانی است که در کانادا اقامت دارند. فراموش نکنید که استان های مختلف کانادا به دنبال تخصص های خاص هستند پس اگر تخصص دارید از انتخاب استان ها سر باز نزنید. در مورد برنامه های استانی، فدرال، قوانین و دیگر موارد مرتبط اطلاعات خود را به روز کنید. همیشه به دنبال با خبر شدن از آخرین به روز رسانی لیست NOC  باشید.

 آخرین اطلاعات در مورد شغل های مورد نیاز در کانادا

اگر به دنبال کسب ویزای اکسپرس اینتری هستید به آخرین به روز رسانی لیست (NOC) دقت کنید. این لیست نشان می دهد که کشور کانادا نیاز مبرمی به نیروی کار در زمینه های مدیریتی و خدماتی دارد. اگر شما آرایشگر، وکیل یا عکاس هستید و می خواهید زندگی خود را در کانادا ادامه دهید از این بابت شانس آورده اید چون این شغل ها در کشور کانادا مورد نیاز است اکثر مواقع هم در لیست (NOC) تکرار می شوند. در اکسپرس اینتری کانادا مهندسی نفت و مدیریت نیز از آن دست شغل هایی که کانادا به آن احتیاج دارد و افراد تحصیل کرده در این رشته ها می توانند با تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی موقعیت های شغلی مناسبی را در این کشور به دست بیاورند. البته اگر به لیست مشاغل مورد نیاز کانادا مراجعه کنید مشاغل دیگر و حرفه های دیگری هم هستند که در این شغل عنوان شده اند و شما می توانید در صورت تحصیل یا تبحر در آنها برای دریافت اقامت این کشور اقدام کنید. مساله این است که شغل های ذکر شده در بالا شغل هایی با درآمد مناسب هستند که فرد می تواند با داشتن یکی از این شغل ها زندگی خوبی را در کانادا برای خود و افراد خانواده اش رقم بزند.

­­موارد مهم پروفایل در اکسپرس اینتری کانادا

1- اگر شما زن و شوهر هستید و از این طریق می خواهید برای اقامت کانادا اقدام کنید، تنها یکی از شما باید فرم درخواست را پر کند. بعد مشخصات همسر خود را در همان فرم به ثبت برساند. کسی به عنوان درخواست کننده اصلی فرم را پر کند که از نظر معیارهای امتیاز دهی بتواند بیشترین امتیاز را کسب کند. 2- شما تنها دو ماه (60 روز) برای تکمیل کردن فرم خود فرصت دارید و اگر طی این مدت موفق به این کار نشوید باید دوباره از اول تمام مراحل را طی کنید. زمانی که مشخصات خود را ارسال کردید سیستم تشخیص می دهد که کدام برنامه مهاجرتی برای شما مناسب تر خواهد بود و آن را به شما نشان می دهد. – از سوی دیگر به خاطر داشته باشید که برای ایجاد نمایه ورود به سیستم اکسپرس اینتری کانادا باید مراحل مختلفی را طی کنید. شما اگر می خواهید مهاجرتی موفقیت آمیز به کانادا داشته باشید و از سیستم اکسپرس اینتری کانادا استفاده کنید. 1- آزمون زبان تمام برنامه های مهاجرت ماهر که جزئی از سیستم اکسپرس اینتری کانادا برای ورود هستند ، متقاضیان را ملزم به اثبات دانش خود در حداقل یکی از دو زبان رسمی کانادا می کند. از این رو متقاضیان ماهر مهاجرت باید آزمون زبان مصوب دولت را تکمیل کنند و نتایج آزمون را در مشخصات خود درج کنند. 2- ارزیابی مدارک تحصیلی خارج از کانادا برای اکسپرس اینتری کانادا اگر در خارج از کانادا تحصیل کرده اید باید مدارک دانشگاهی خود را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که میزان تحصیلات خارجی شما برابر با تحصیلات مشابه کانادا است. متقاضیانی که در خارج از کانادا تحصیل کرده اند باید مدرک دانشگاهی خود را ارزیابی کنند تا اطمینان حاصل شود که میزان تحصیلات خارجی آنها برابر است با تحصیلات مشابه کانادایی. در حالی که ارزیابی معتبر برای کلیه برنامه های اکسپرس اینتری اجباری نیست، ارزیابی موفقیت آمیز می تواند شانس موفقیت شما را بدون در نظر گرفتن برنامه اکسپرس اینتری که در آن اعمال می شود، برای کسب ویزای اکسپرس اینتری بسیار افزایش دهد. 3- تعیین طبقه بندی شغلی شما اگر می خواهید مهاجرتی موفقیت آمیز به کانادا داشته باشید و از سیستم اکسپرس اینتری کانادا استفاده کنید باید بتوانید سابقه کار خود را با تعریف شغلی که در بانک اطلاعات ملی طبقه بندی مشاغل کانادا به ثبت رسیده است مطابقت دهید. یعنی همان مشاغلی که در سطح های مهارتی O، A و B درج شده است. تابعیت و مهاجرت در وب سایت کانادا شامل یک ابزار آنلاین است که می تواند به متقاضیان کمک کند تا تعیین کنند واجد شرایط استفاده از سیستم Express Entry هستند یا خیر. این ابزار قبل از ایجاد پروفایل Express Entry مورد استفاده قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید، بعد از ثبت نام در اکسپرس اینتری کانادا اگر موفق به ورود به استخر شدید به این معنا نیست که به طور خودکار از شما دعوت می شود تا برای اقامت دائم به کانادا سفر کنید، در واقع بعد از بررسی های انجام شده کسانی که بتوانند بالاترین امتیاز را کسب کنند، به صورت قرعه کشی برای ورود به کانادا انتخاب می شوند و از آنها برای ورود به این کشور دعوت می شود.  برای ارسال مشخصات اولیه اکسپرس اینتری کانادا 2022 نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه دولتی نیست.

هزینه اکسپرس اینتری کانادا

برای شرکت در برنامه اکسپرس اینتری کانادا 2022 و کسب حداقل امتیاز برای دریافت ویزای اکسپرس اینتری به غیر از شرایطی که در بخش های قبلی به آن‌ها پرداختیم باید مبالغ زیر را هزینه کنید.
آزمون های زبان هزینه متوسط حداقل 300 دلار کانادا
ارزیابی اعتبار مدرک تحصیلی ECA هزینه متوسط حداقل 200 دلار کانادا
بیومتریک 85 دلار کانادا برای هر نفر
هزینه های دولتی 1325 دلار کانادا برای بزرگسالان و 225 دلار کانادا برای کودکان
هزینه معاینات پزشکی هزینه متوسط 450 دلار کانادا برای بزرگسالان و 250 دلار کانادا برای کودکان
هزینه گواهینامه ترخیص پلیس هزینه متوسط 100 دلار کانادا
  برای ارسال مشخصات اولیه اکسپرس اینتری کانادا 2022 نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه دولتی نیست. هزینه های فوق فقط زمانی باید پرداخت شوند که شما برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت شده باشید. اگر در اکسپرس اینتری کانادا برای برنامه تجربه کاری کانادا یعنی CEC اقدام کرده باشید، باید حتماً یک پیشنهاد کاری معتبر ارائه داده و علاوه بر این باید نشان دهید که تمکن مالی کافی برای زندگی در کانادا را دارید. میزان تمکن مالی برای تعداد اعضای خانواده طبق جدول زیر خواهد بود.
تعداد اعضای خانواده میزان تمکن مالی
1 نفر 12.960 دلار کانادا
2 نفر 16.135 دلار کانادا
3 نفر 19.836 دلار کانادا
4 نفر 24.083 دلار کانادا
5 نفر 27.315 دلار کانادا
6 نفر 30.806 دلار کانادا
7 نفر 34.299 دلار کانادا
هر نفر اضافه 3.492 دلار کانادا

 راه های جبران کمبود امتیاز سیستم اکسپرس اینتری کانادا

موارد زیر می‌تواند در محاسبه امتیاز کانادا بر اساس جدول امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا تأثیر مثبت زیادی روی دریافت حداقل امتیاز دریافت ویزای اکسپرس اینتری کانادا داشته باشد. میزان تسلط بالاتر به زبان انگلیسی تسلط به زبان فرانسوی مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری تجربه کار در کانادا خواهر یا برادر مقیم در کانادا پیشنهاد کاری حداقل یکساله کار در کانادا نامزدی برنامه های استانی کانادا همه موارد فوق به نوعی در محاسبه امتیاز کانادا تأثیر دارند. به عنوان مثال نامزدی برنامه های استانی 600 امتیاز را در برنامه محاسبه امتیاز کانادا برای شما به ارمغان خواهد آورد. البته شما می توانید برای محاسبه آنلاین امتیاز وارد سایت CRS Score Calculator شده و با ورود اطلاعات خود، امتیازی که در اکسپرس اینتری کانادا 2022 کسب می‌کنید را متوجه شوید.

مقالات مرتبط

تغییرات سیستم اکسپرس انتری

تغییرات جدید در امتیاز بندی سیستم اکسپرس انتری وزیر مهاجرت کانادا ،اعلام نمود، نامزدهای فرانسوی…

زنان در اکسپرس انتری

حضور قابل توجه زنان در سیستم اکسپری انتری اکسپرس انتری که سیستم آنلاین درخواست مهاجرت…

مشاغل پر تقاضا در اکسپرس انتری

ده شغل با بیشترین پذیرش در اکسپرس اینتری براساس آمار سالانه که از سوی اداره…

صدور دعوتنامه اکسپرس اینتری

📌 5000 دعوتنامه برای افراد با حداقل امتیاز 472 به به بالا در دوره 167…

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میلاد یوسفی
17 جولای 2022

صفحات اجتماعی آرتا دانش

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

مطالب مرتبط

آیلتس
Admin

اعلام هزینه آزمون آیلتس

دیدگاه‌ها برای اعلام هزینه آزمون آیلتس بسته هستند
07 جولای 2019
آلمان
Admin

تغییر تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

دیدگاه‌ها برای تغییر تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان بسته هستند
30 جولای 2019
موضوع این نوشته را وارد کنید
Admin

تغییر لیست مشاغل ساسکاچوان

دیدگاه‌ها برای تغییر لیست مشاغل ساسکاچوان بسته هستند
08 آوریل 2019

درخواست مشاوره رایگان

کارشناسان دانش آرتا در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

از صبوری شما سپاسگزاریم.

شماره تماس : 02128421819

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp