دانشگاه بغازیچی دانشگاه برتر ترکیه فرصتی برای تحصیل

معرفی دانشگاه بغازیچی

مشاوره

آشنایی با دانشگاه بغازیچی

دانشگاه بغازیچی (Bogazici) یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ است. این دانشگاه در قسمت اروپایی استانبول ترکیه واقع شده است. این دانشگاه معتبرترین دانشگاه ترکیه می باشد.  رنکینگ QS این دانشگاه جایگاه 186 را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر حدود 16 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. 

دانشکده ها

دانشگاه بغازیچی دارای شش دانشکده می باشد. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده علوم پایه و ادبیات

 دانشکده اقتصاد و علوم اداری

دانشکده مهندسی

دانشکده تربیت معلم

بنابراین همانگونه که مشاهده میکنید دانشکده های این دانشگاه اغلب رشته های تحصیلی را در بر میگیرد.  این میتواند فرصتی برای علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه باشد. همچنین برخی از پروگرام های این دانشگاه به زبان غیر ترکی  ارائه میشوند. 

هزینه های تحصیل 

این دانشگاه بطور سالیانه تقریبا هفت نوع بورسیه ارائه می دهند که برخی از آنها کل شهریه تحصیل و برخی دیگر نیمی از هزینه‌ های دانشجو را پوشش می‌دهد.

هزینه تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد. اما به طور تقریبی میتواند سالانه 4500 لیر باشد.

در صورتی که علاقه مند به تحصیل در کشور ترکیه و دانشگاههای این کشور هستید، می توانید با تکمیل فرم مشاوره رایگان و یا تماس با شماره های 66520991-021 و 66520994-021 با توجه به شرایط خود، از بهترین گزینه برای تحصیل خود در ترکیه مطلع شوید.