info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

دانشگاه برمن

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
دانشگاه برمن

برمن آلمان به عنوان شهر علم در آلمان شناخته می‌شود. در این شهر دانشگاهی به نام برمن وجود دارد که افراد بسیاری از کشورهای مختلف مشتاق تحصیل در این دانشگاه هستند. برای پذیرش در این دانشگاه باید حداقل شرایط لازم را داشته باشید تا بتوانید در رشته‌ های مختلف این دانشگاه تحصیل کنید.‌ برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط پذیرش university of Bremen و جزئیات بیشتر این دانشگاه با ما همراه باشید.

درباره دانشگاه برمن

در کشور آلمان دانشگاه‌ های معتبر زیادی وجود دارند. هر یک از آن‌ها سطح علمی و رتبه مشخصی داشته و رشته‌ های تحصیلی گوناگون را آموزش می‌دهند. کشور آلمان یکی از کشورهای پیشرفته از نظر علمی و تحصیلی است. هر ساله اساتید دانشگاه‌ های این کشور آموزش‌ های زیادی برای افزایش سطحی علمی خود دیده و می‌توانند آموزش‌ های بهتری برای دانشجویان ارائه دهند.

این دانشگاه طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور آلمان داشته و به همین دلیل شرایط پذیرش در این دانشگاه را مشروط به شرایط گوناگونی کرده است. دانشگاه برمن در سال ۱۹۷۱ تاسیس شده و از ۱۲۰ کشور جهان برای تحصیل به این دانشگاه مراجعه می‌کنند. تعداد زیادی به عنوان پژوهشگر، کارمند، دانشجو و اساتید در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند. دانشگاه برمن آلمان در رشته‌های مختلف مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی و غیره شهرت خاصی دارد. این دانشگاه با ۶۰۰ دانشگاه جهانی و ۴۰۰ شرکت در سراسر دنیا مشارکت دارد. دانشگاه برمن آلمان رتبه بسیار بالایی در سطح جهان داشته و در این دانشگاه، دانشکده‌ های مختلفی وجود دارند. انواع رشته‌های تحصیلی توسط اساتید بسیار مجرب در این دانشگاه آموزش داده می‌شوند. این دانشگاه فضای بسیار بزرگی داشته و دارای دانشکده‌ های مختلفی می باشد.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

رنکینگ دانشگاه

دانشگاه برمن آلمان رتبه سی و سوم در بین دانشگاه های آلمان داشته و در جهان در سیستم کیو اس رتبه‌ ای بین ۴۴۰ تا ۴۵۰ دارد. هر یک از رتبه‌ های این دانشگاه نشان‌ دهنده کیفیت تحصیل در این دانشگاه هستند. در سیستم رتبه‌بندی آموزش عالی دارای رتبه ۳۵۰-۳۰۰ است. در سیستم رتبه‌بندی شانگ‌های نیز دارای رتبه ۵۰۰-۴۵۰ بوده و در دانشگاه‌ های زیر پنجاه سال رتبه ۱۰۰ را داراست.

دانشکده‌های دانشگاه برمن

دانشگاه برمن آلمان دارای دانشکده‌ های بسیار متنوعی است. این باعث شده که دانشجویان مختلف از سراسر کشور بتوانند به راحتی رشته‌های مورد نظر خود را در این دانشگاه انتخاب کرده و در هر یک از آنها تحصیل مناسبی داشته باشند. از جمله دانشکده‌ های دانشگاه برمن می‌توان به دانشکده فیزیک و مهندسی برق اشاره کرد. در این دانشکده انواع رشته‌ های مهندسی با گرایش‌های گوناگون وجود دارد. دانشکده‌ های دیگر نیز مانند دانشکده زیست شناسی و شیمی، دانشکده ریاضی و کامپیوتر، دانشکده مهندسی تولید و مهندسی مکانیک در این دانشگاه وجود دارند.

رشته‌های مختلف عملی و تئوری در هر یک از این دانشکده‌ ها قابل تحصیل هستند. دانشگاه زمین شناسی، حقوق، اقتصادی و بازرگانی، علوم اجتماعی، مطالعات فرهنگی، زبان و مطالعات ادبی، علوم انسانی و سلامت و علوم تربیتی از دیگر دانشکده‌ های دانشگاه برمن آلمان محسوب می‌شوند. این دانشگاه تمامی دانشکده‌ها را در زمینه‌های مختلف با بهترین امکانات ارائه کرده است.

در تمامی این دانشکده‌ ها اساتیدی وجود دارند که سابقه تحصیلی بسیار طولانی داشته و بهترین آموزش را برای دانشجویان خود ارائه می‌دهند. ارزش مدارک تحصیلی دانشکده‌های دانشگاه برمن بسیار بالا است. دوره‌ های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف توسط این دانشگاه ارائه می‌شوند. افرادی که دوره کارشناسی را در این دانشگاه طی کنند برای پذیرش در دوره کارشناسی مسیر همواری را پیش رو خواهند داشت.

با پرونده های موفق دانش آرتا در مهاجرت تحصیلی به آلمان آشنا شوید

مدارک مورد نیاز برای پذیرش

برای پذیرش در دانشگاه برمن آلمان باید از طریق پورتال اصلی برنامه آنلاین دانشگاه اقدام کرد. فرم درخواست تحصیلی این دانشگاه از ماه مارس فعال می‌شود. ابتدا باید فرم پذیرش را با شرایط خواسته شده تکمیل نمایید. شما باید رزومه و ترجمه سوابق تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ثبت نمایید.

نمرات لازم برای اخذ اقامت تحصیلی دانشگاه برمن نمره ۷۲ تا ۱۱۰ برای تافل و نمره پنج و نیم تا هفت برای آیلتس است. برای تحصیل در این دانشگاه باید مدرک ابیتور یا معادل با آن را داشته باشید. مدرک دوره متوسط باید معادل مدرک مورد پذیرش کشور آلمان باشد. اگر در این زمینه مغایرتی وجود داشته باشد باید در یک دوره یکساله شرکت کرد.

اگر تمامی مدارک شما بدون هیچ عیب و نقصی ارائه شود، بهتر می‌توانید پذیرش این دانشگاه را دریافت کنید. برای پذیرش در این دانشگاه باید به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان باشید. برای اخذ این ویزا می‌توانید از کارشناسان مجموعه ما کمک بگیرید تا راه‌های بهتری را برای شما ارائه کنند. مشاوره مجموعه ما به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد. جهت دریافت مشاوره برای اخذ اقامت تحصیلی با شماره‌های ما تماس بگیرید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

شرایط زبان برای پذیرش در این دانشگاه

اکثر دوره‌های آموزشی دانشگاه به زبان آلمانی هستند. از نظر زبان باید مدارک مختلف را برای تحصیل در این دانشگاه دریافت نمایید. آزمون DSH،آزمون سنجش، گواهی telc  deutsch c1 hochule, گواهی  zertifikat c1, c2 و گواهی sprachdiplom kmk برای تحصیل در این دانشگاه نیاز هستند.

بورسیه دانشگاه برمن آلمان

دانشگاه برمن آلمان شرایطی برای بورسیه دانشجویان با استعداد سراسر دنیا به وجود آورده است. افرادی که شرایط بورسیه شدن در این دانشگاه را دارند می‌توانند از کمک هزینه تحصیلی برخوردار شوند. کمک هزینه تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که علاقه‌مند به تحصیل در یکی از دانشگاه‌های ایالت متحده هستند. مهلت بورسیه دانشگاه از یکم ژانویه هر سال تا سی و یکم دسامبر است. تحصیل در دانششگاه برمن آلمان و شرایط اخذ پذیرش برای دانشجویان تمامی کشورها یکسان است.

خوابگاه‌های دانشگاه برمن

اتاق‌های خوابگاه دانشگاه با متراژ ده متر مربع و به صورت مبله در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند. فاصله این خوابگاه تا دانشگاه برمن ۵ کیلومتر است. این خوابگاه دارای ۷۲ اتاق است. خوابگاه پردیس ویوا یکی دیگر از خوابگاه‌های مناسب برای اقامت دانشجویان است. این خوابگاه دارای ۳۲۰ آپارتمان تک اتاق است.

متراژ هر یک ۲۱ متر مربع بوده و داخل دانشگاه برمن قرار دارند. این اتاق‌ها تمامی امکانات را دارند و برای اجاره آن‌ها باید مبلغ مشخصی پرداخته شود. خوابگاه studentwerk یکی دیگر از خوابگاه‌های دانشگاه برمن است. در این خوابگاه، آپارتمان‌های تک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و چهار خوابه وجود دارند.خوابگاه The Fiz نیز در نزدیکی مرکز شهرستان با امکانات بسیار زیاد واقع شده است. اندازه اتاق‌ها بین ۱۸ تا ۲۴ متر بوده و ۳۳۵ آپارتمان برای اقامت دانشجویان دارد.

سخن پایانی

از مطالب بالا متوجه شدید که یکی از دانشگاه‌ های معروف و پرطرفدار آلمان که در شهر برمن این کشور واقع شده است، دانشگاه برمن نام دارد. در دانشگاه برمن آلمان دانشکده‌های بسیار متنوع با رشته‌های تحصیلی مختلف وجود دارد که دانشجوبان می‌تواند در هر یک از رشته‌های تحصیلی مختلف ادامه تحصیل داد و مدرک معتبر این دانشگاه را دریافت نمایند. برای اخذ اقامت تحصیلی در کشور آلمان باید ابتدا ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کرده و فرم درخواست دانشگاه برمن را تکمیل نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میلاد یوسفی
22 اکتبر 2022

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp