خدمات پشتیبانی مهاجرت

خدمات مشاوره

پکیج های استاندارد

رزومه (cv)

رزومههیچ چیز به انداره یک رزومه قوی و حرفه ای نمی تونه نظر دانشگاه، اساتید و کارفرما رو جلب کنه. دقت در تهیه یک روزمه حرفه ای همانطور که میتونه کمک کننده باشه میتونه سرنوشت ساز هم باشه و باعث بشه شما بتونید یا فرصت های زیاد و بینظیری رو برای خودتون ایجاد کنید یا از بین ببرین. تیم دانش آرتا با داشتن اطلاعات اولیه شما، در نگارش و تهیه یک رزومه بین المللی یاریتان خواهد کرد تا بتونید از فرصت های بالقوه موجود استفاده کنید.

تهیه پکیج

بیانیه تحقیقاتی (Research Interest)

بیانیه تحقیقاتیاگر در حال مکاتبه با اساتید جهت دریافت پذیرش در دوره دکتری هستید، یکی از فایل هایی که به غیر از رزومه به آن نیاز دارید، فایل بیانیه علاقه مندی تحقیقاتی است. تیم دانش آرتا با سالها تجربه به شما کمک خواهد کرد تا بهترین فایل بیانیه تحقیقاتی را برای استاد آماده و کنید تا بتوانید حمایت و نظر  استاد رو جلب کنید. این امر باعث افزایش شانس شما در اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان خواهد شد.

تهیه پکیج

انگیزه نامه (SoP)

انگیزه نامهانگیزه نامه یکی از فایل هایی است که حتما در پروسه اپلای و دریافت پذیرش دانشگاه ها استفاده میشود. نحوه نگارش انگیزه نامه تاثیر بسزایی در دریافت پذیرش شما از دانشگاه های مورد نظرتان دارد. اینکه انگیزه نامه در کل باید شامل چه موارد و اطلاعاتی باشد بر کسی پوشیده نیست اما مهم نحوه نگارش مطالب است. تیم دانش آرتا با تخصص و تجارب بالایی که در این زمینه به دست آورده می تواند شما را در نگارش یک انگیزه نامه حرفه ای یاری کند تا شانس شما در اخذ پذیرش از دانشگاه مد نظرتان افزایش یابد.

تهیه پکیج

Cover Letter

کاور لتر

اگر تمایل داریدبرای پوزیشن های فول فاند در اروپا اقدام کنید، اگر به دنبال استخدام  در شرکت های معتبر بین المللی هستید، به جز رزومه به یک کاور لتر حرفه ای و کامل نیز نیاز دارید. با ارسال اطلاعات اولیه تان به تیم دانش آرتا می توانید از یک کاور لتر کاملا حرفه ای جهت اپلای مشاغل و موقعیت های مورد نظرتان برخوردار شوید و شانس خود را برای پذیرفته شدن بالا ببرید.

تهیه پکیج

توصیه نامه (Recommendation letter)

توصیه نامه

یکی دیگر از فایل ها و مدارکی که در اپلای دانشگاه ها و دریافت جاب آفر بسیار موثر و مورد نیاز خواهد بود، توصیه نامه است. اگر برای یک موقعیت آکادمیک و یا شغلی قصد اپلای دارید، به توصیه نامه از طرف افراد آکادمیک مانند اساتید و پروفسورهای دانشگاه محل تحصیل و یا کارفرماتون نیاز خواهید داشت. تیم دانش آرتا در تهیه یک متن توصیه نامه متناسب با پیشینه ی شما، به هر دو صورت آکادمیک و شغلی به شما کمک میکند تا کامل ترین و مناسب ترین متن ممکن را برای دانشگاه ارسال نمایید.

تهیه پکیج

تهیه لیست دانشگاه ها

دانشگاه ها

افراد بسیاری هستند که میخواهند به صورت شخصی فرایند اپلای دانشگاه ها را انجام بدهند. یکی از موارد وقت گیر و سرنوشت ساز تهیه لیست دانشگاه های مرتبط با رشته افراد است. تیم با تجربه دانش آرتا در کمترین زمان ممکن لیست کاملی از دانشگاه ها در رشته و مقطع مورد نظرتان را با ذکر تمام جزییات تهیه خواهد کرد، تا شما با خیالی آسوده گزینه های مورد نظر خودتان را برای اپلای انتخاب کنید.

تهیه پکیج

اپلای دانشگاه های دلخواه شما

Applyبسیاری از افراد موقیعت های مناسب دانشگاهی و شغلی را پیدا می کنند اما نمی دانند از کجا و چگونه شروع به اپلای و اقدام برای موقعیت مورد نظرشان را انجام دهند. تیم دانش آرتا در زمینه اپلای دانشگاه ها و پوزیشن ها راهنما و راهگشای شما خواهد بود.

تهیه پکیج

اپلای پوزیشن های غیر آکادمیک

در هر کشوری لیستی از مشاغل غیر آکادمیک مورد نیاز وجود دارد که افراد واجد شرایط برای کسب آنها اقدام می کنند. با توجه به اینکه هر کشور قوانینی را برای جلوگیری از ورود بی رویه نیروهای خارجی وضع می کند با این حال همچنان امید به یافتن این موقعیت ها وجود دارد. تیم دانش آرتا در این مسیر با تهیه روزمه حرفه ای، تعداد بالای اپلای روزانه و راهنمایی جهت انجام مصاحبه های حرفه ای شما را در دریافت پوزیشن دلخواهتون یاری می کند.

تهیه پکیج

 

پشتبان

پکیج پشتیبانی مکاتبات با اساتید:

اگر در فرآیند مکاتبات با اساتید مشکل دارید،اگر متوجه ایمیل استاد نمیشید یا برای ارسال پاسخ مناسب به استاد دچار سردرگمی شدین، در این امر میتونید روی کمک ما حساب کنید. تیم با تجربه دانش آرتا با داشتن سالها تجربه در امر مکاتبات با اساتید و دانشگاه های اقصی نقاط دنیا نگرانیتون رو به آرامش خاطر تبدیل میکنه.

در این پکیج ایمیل اولیه جهت ارسال به اساتید مخصوص شما تهیه و قدم به قدم با توجه به جواب هایی که از هر استاد دریافت می کنید، پاسخ های مناسب جهت ادامه مکاتبات تهیه خواهد شد تا شما در نهایت بتونید مطلوب ترین نتیجه را بدست بیارید.

تهیه پکیج

 

پکیج پشتیبانی بعد از اپلای:

اگر برای دانشگاه هایی که اپلای کردین جهت مراحل بعد از سابمیت دچار مشکل شدید، نگران نباشید با تهیه یکی از پکیج های ما میتونید وظیفه پیگیری تکمیل بودن اپلیکیشن دانشگاه مورد نظر خودتان را تا رسیدن به نتیجه نهایی به ما بسپارید

تهیه پکیج