تحصیل در استرالیا

مهاجرت

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیااسترالیا با ارائه طیف وسیعی از دوره ها و مدارک مختلف، یافتن رشته تحصیلی مورد علاقه شما را برای علاقمندان این کشور لذت بخش تر کرده است. مدارک صادر شده از سوی دانشگاه های استرالیا در تمام دنیا شناخته شده هستند.

مقصدی رو به رشد: استرالیا با سرعت زیادی در حال تبدیل شدن به یکی از پر جاذبه ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی است. اکنون استرالیا پس از آمریکا و انگلستان، سومین کشوری است که بیشترین تعداد دانشجویان خارجی را در خود جای داده است.

 دوره کارشناسی-تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در دوره کارشناسی به طور معمول 3 سال به طول می انجامد. دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی می توانند با اضافه نمودن1 سال و به اتمام رساندن این مقطع تحصیلی در 4 سال مدرک کارشناسی Honors خود را از دانشگاه دریافت نمایند.

هزینه تحصیل در دوره لیسانس:
– 10,000 تا 13,500 دلار در سال برای دوره هایی نظیر هنر، تجارت، اقتصاد و حقوق
– 11,000 تا 16,500 دلار در سال برای دوره های مبتنی بر آزمایشگاه نظیر دوره های علوم و مهندسی

کارشناسی ارشد-تحصیل در استرالیا

ورود به این مقطع و تحصیل در استرالیا با توجه به نمرات دوره كارشناسی می باشد. طول اين دوره بستگی به دوره كارشناسی دارد به اين صورت كه يكسال تحصيل تمام وقت بعد از دوره چهارساله ليسانس و يا دو سال تحصيل تمام وقت پس از دوره سه‌ ساله ليسانس لازم است.

هزینه تحصیل در  دوره لیسانس:
– هزینه تحصیل در این مقطع به طور کلی 20,000 الی 37,000 دلار در سال می باشد.

دكتری و فوق دكتری-تحصیل در استرالیا

اين دوره‌ها معمولاً پژوهشی است و بايد طی اين پژوهش، موضوع جديدی در رشته مربوطه ارائه گردد.

هزینه تحصیل در دوره دکتری:
– دکتری: 14,000تا 25,000 دلار در سال

مشاوره رایگان

مهاجرت کاری به استرالیا

با توجه به شرایط کنونی، مهاجرت به کشورهای جهان اول تبدیل به رویایی برای بسیاری از هموطنان ما شده است. در میان کشورهای مهاجرپذیر، استرالیا نیز به یکی از مقاصد محبوب ما ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است و تعداد متقاضیان تحصیل در استرالیا در ایران فراوان است.

با توجه به آنچه در بالا به آن اشاره شد و با هدف تسهیل تصمیم گیری و ارزیابی در مورد مهاجرت به کشور استرالیا برای متقاضیان گرامی، در لینک ذیل به توضیحاتی درباره انواع مختلف ویزا جهت مهاجرت به استرالیا میپردازیم.

📌جهت اطلاع از شرایط اقامت از طریق کار (انواع ویزای استرالیا) به لینک زیر مراجعه فرمایید:

شرایط اخذ اقامت استرالیا

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان با شماره های 66520991-021 و 66520994-021 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تخصصی