info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

معرفی انواع ویزا کانادا و نحوه دریافت آن

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
انواع ویزای کانادا

دلایل زیادی برای اقامت مردم در کانادا وجود دارند. اگر شما به هر دلیلی بخواهید در کشور کانادا اقامت داشته باشید، باید ویزای این کشور را دریافت نمایید. اقامت موقت و اقامت دائم کانادا با شرایط متفاوتی انجام‌ پذیر است. شما باید ابتدا مدارک لازم را جهت دریافت ویزای کانادا آماده کرده و سپس مراحل قانونی را برای دریافت آن طی کنید. اگر می‌خواهید درباره انواع ویزای کانادا اطلاعات مناسبی دریافت نمایید، این مطلب را مطالعه کنید. ما انواع ویزای کانادا را به صورت کامل و با شرایط دریافت آن را برای شما شرح خواهیم داد.

ویزاهای اقامت موقت کانادا

شرایط ویزای کانادا به صورتی است که نسبت به مدت اقامت شما سنجیده می‌شود. اقامت موقت به معنای اقامت در کشور کانادا در کمتر از ۶ ماه است. زمانی که شما ویزای موقت کشور کانادا را دریافت می‌کنید باید قبل از شش ماه از این کشور خارج شوید. از ویزاهای موقت در کشور کانادا می‌توان به ویزای توریستی، تحصیلی، سوپر ویزا، محرمانه،تحصیلات، کسب و کار، اهدای عضو و ویزای کاری اشاره کرد. هر یک از این ویزاها با شرایط مختلفی قابل دریافت است.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

ویزای توریستی

دریافت ویزای توریستی به منظور گردش در کشور کانادا دریافت می‌شود. می‌توانید با استفاده از ویزای توریستی در کنفرانس و همایش‌های مختلف کشور کانادا شرکت کرده و به مکان‌های دیدنی آن بروید. ویزای توریستی به دو نوع سینگل و مولتیپل تقسیم می‌شود. اگر ویزای سینگل را برای گردش در کشور کانادا انتخاب کنید و قبل از تمام شدن اعتبار آن از کشور کانادا خارج شوید برای رفتن به این کشور باید دوباره ویزا بگیرید.

ویزای مولتیپل دارای پنج سال اعتبار بوده و شما می‌توانید در این چند سال به صورت نامحدود به کانادا بروید. هر بار که شما به کشور کانادا می‌روید، می‌توانید شش ماه در آنجا اقامت داشته باشید. برای دریافت ویزای توریستی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید. تمام مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و سابقه کیفری نداشته باشید.

ویزای تحصیلی

یکی دیگر از ویزاهای موقت که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، ویزای تحصیلی کانادا نام دارد. برای تحصیل در یکی از دانشگاه‌ های کانادا باید ویزای این کشور را دریافت کنید. ویزای تحصیلی در دو نوع ویزای دانش‌آموزی و ویزای دانشجویی قابل دریافت است. برای تحصیل در مدارس کانادا باید ویزای دانش‌آموزی را دریافت کرده و برای تحصیل در دانشگاه و کالج‌ها باید ویزای دانشجویی را دریافت کنید. برای اخذ این ویزا باید در یکی از موسسات آموزشی معتبر کانادا پذیرفته شوید.

دریافت ویزای محرمانه

ویزای محرمانه برای اعضای یک ماموریت تجاری یا دیپلمات‌هایی که می‌خواهند برای گردش به کشور کانادا بروند مناسب است. مدت زمان اعتبار این ویزا سه سال بوده و هر بار نباید بیشتر از شش ماه داخل کانادا ماند. برای دریافت ویزای محرمانه باید حتماً فرد دارای رتبه بالایی در کشور خود باشد. برای دریافت این ویزا باید حتماً یک پست و موقعیت مهمی در دولت داشته باشید و از طرف کانادا دعوت شوید.

ویزای کسب و کار

فردی که ویزای کسب و کار کشور کانادا را دریافت می‌کند، نمی‌تواند در هیچ یک از شرکت‌ های کشور کانادا شغلی داشته باشد. پس از دریافت ویزای کسب و کار فقط می‌توانید توافق‌ های تجاری را امضا کنید. اعتبار این ویزا کمتر از شش ماه بوده و برای دریافت آن باید ثابت کنید که قصد راه‌ اندازی کسب و‌ کار را در کانادا دارید. برای دریافت این ویزا باید معاینات پزشکی را به طور کامل انجام دهید.

ویزاهای دائم کانادا

ویزای دائم کانادا این امکان را به فرد می‌دهد تا بتواند به صورت دائمی در کشور کانادا زندگی کند. ویزاهای دائم کانادا که به ویزای مهاجرتی معروف هستند، شامل: برنامه‌های کاندیدای استانی، برنامه مهاجرت، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، خود اشتغالی، حمایت مالی خانواده، پرستاران تمام وقت، ویزای استارت‌ آپ و غیره هستند. هر یک از این ویزاها با شرایط خاصی قابل دریافت بوده و باید مدارک مرتبط برای دریافت آنها آماده شود. برای راهنمای کامل اخذ ویزای کانادا می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید‌.

ویزای نیروی کار

ویزای دائم برای نیروی کار به افرادی داده می‌شود که تخصص آن در کشور کانادا مورد استفاده قرار گیرد. شما ابتدا باید فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا را مطالعه کرده و نسبت به تخصص خود ویزای کار را دریافت کنید. شرط دریافت ویزای نیروی کار در این کشور به دست آوردن حداقل نمره ۶۷ از صد امتیاز است. نمره آیلتس شما در زبان انگلیسی باید بالای ۷ باشد.‌ اگر به زبان فرانسوی مسلط باشید یک امتیاز مهم محسوب می‌شود.

ویزای تجربه کانادایی

یکی از ویزاهای دائم کشور کانادا ویزای تجربه کانادایی است. این ویزا به فردی تعلق می‌گیرد که ویزای تحصیلی دارد و می‌خواهد ویزای دائم را به دست آورد. این فرد مدت زیادی در کانادا زندگی کرده و با فرهنگ آن آشنایی دارد. برای دریافت این ویزا باید یک سال از سه سال قبل را در کانادا زندگی کرده باشد. باید به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی مسلط باشد. مهارت کاری فرد باید جزء فهرست مشاغل کانادا باشد. اگر یک فرد پس از تحصیل در کشور کانادا متوجه شرایط عالی خود در این کشور شود، می‌تواند اقامت دائم دریافت کند. با این کار می‌تواند در این کشور یک شغل مطلوب را به دست آورده و درآمد مناسبی داشته باشد. دریافت ویزاهای دائم کانادا اگر چه سختی‌هایی دارد اما می تواند باعث پیشرفت گردد.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

سخن پایانی

همانطور که برای شما بیان کردیم بسیاری از افراد به دنبال اخذ ویزاهای مختلف کشور کانادا هستند. دریافت ویزای کشور کانادا باید با شرایط خاصی انجام شود. ویزاهای متفاوت این کشور شامل ویزای موقت و دائم بوده که مدت زمان اقامت آن‌ها متفاوت است. دریافت ویزای موقت آسان‌تر از دریافت ویزای دائم این کشور است. برای دریافت ویزا باید ابتدا مدارک لازم را آماده کرده و شرایط دریافت ویزا را داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ های مجموعه ما تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات کامل را در ارتباط با ویزای موقت و دائم این کشور داشته و به شما کمک می‌کنند. 

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میلاد یوسفی
17 سپتامبر 2022

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp