info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

انتاریو و روش های مهاجرت به این استان کانادایی

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
دیدگاه‌ها برای انتاریو و روش های مهاجرت به این استان کانادایی بسته هستند دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
استانی انتاریو

سالانه مردم بسیاری از سراسر دنیا به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند. اقتصاد استان انتاریو و بزرگ‌ترین شهرش تورنتو در حال شکوفایی است. منابع طبیعی آن غنی بوده و تولیدات بسیاری دارد؛ همین امر سبب شده تا افراد زیادی برای زندگی در این استان، مشتاق باشند. خوشبختانه روش‌های متعددی برای مهاجرت به این استان وجود دارد.

در این مطلب قصد داریم تا برنامه کاندید مهاجرت به استان انتاریو یا OINP را برای شما شرح دهیم. مطابق این برنامه کشور کانادا به نیروی کار خارجی، دانشجویان بین المللی و افراد بامهارت، تجربه و تحصیلات مناسب، اجازه اقامت در استان انتاریو را می‌دهد. اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، برنامه استانی استان انتاریو کانادا 2022 را از دست ندهید.

روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی انتاریو

به طور کلی سه روش در برنامه استانی انتاریو وجود دارد که می‌توانید از طریق آن برای گرفتن اقامت دائم در این استان، اقدام نمایید. این سه روش عبارتند از پیشنهاد کاری از کارفرما، سرمایه انسانی و کسب و کار. در جدیدترین برنامه پذیرش استانی انتاریو افراد بامهارت، دانشجویان خارجی و کارگران می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم درخواست دهند. در ادامه بیشتر به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

دسته سرمایه انسانی

مهاجرت به استان انتاریو 2022 از طریق دسته سرمایه انسانی به صورت سه جریان امکان‌پذیر است:

 • جریان کارگر ماهر فرانسوی زبان
 • جریان اولویت های سرمایه انسانی
 • جریان نیروی متخصص

در صورتی که کارگری ماهر و فرانسوی زبان باشید، باید در اکسپرس اینتری شرکت کرده و امتیاز 7 را در زبان فرانسه کسب کنید. اگر سطح زبان انگلیسی شما هم بالا باشد، قادر خواهید بود تا برای کار و زندگی در استان انتاریو درخواست دهید. به مهارت‌های تجاری و تجربه کاری خود ایمان دارید؟ پس مشکلی برای درخواست دادن نخواهید داشت.

برای درخواست دادن برای هر کدام از سه جریان گفته شده به یک نمایه معتبر در سیستم اکسپرس اینتری سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا نیاز خواهید داشت؛ همچنین نیاز است تا قبل از درخواست آنلاین برای نامزد شدن اقامت دائم توسط دولت انتاریو، نامه‌ای علاقه‌مندی از آن‌ها دریافت نمایید. شرایط لازم برای اقدام در جریان سرمایه‌های انسانی عبارتند از:

 • داشتن شرایط لازم یکی از دو برنامه ی مهاجرت متخصصین فدرالFSWP یا برنامه تجربه کانادایی CEC حداقل 67 امتیاز برای ورود به استخر کاندیداها
 • داشتن شرایط مورد نیاز سابقه کار
 • داشتن مدرک لیسانس، ارشد یا دکترا یایک گزارش ارزیابی مدراک تحصیلی ECA
 • داشتن حداقل CLB7 یا بالاتر از آن آیلتسCELPIP برای زبان انگلیسی و TEF مربوط به زبان فرانسه
 • قصد داشتن سکونت دراستان انتاریو، اگر در زمان ارائه درخواست در کانادا حضور دارید، باید اقامت قانونی داشته باشید.
 • داشتن گواهی تمکن مالی صادر شده توسط بانک
 • داشتن سایر معیارهای یکی از برنامه هایFSWP یا CEC
 • کسب حداقل امتیاز مورد نظر برنامه در سیستم امتیازبندی جامع CRS
جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

 

دسته پیشنهاد شغلی کارفرما

برخی افراد به دلیل استعداد و توانایی‌هایشان قادر هستند تا از یک کارفرما در استان انتاریو پیشنهاد شغلی دریافت کنند؛ این امر هم یکی از راه‌های مهاجرت به استان انتاریو 2022 است. این دسته هم به سه جریان مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. اگر می‌توانید نقشی ماهر ایفا کرده و در طبقه‌بندی مشاغل ملی سطوح 0، AیاB قرار بگیرید، ما به شما جریان کارگر خارجی را پیشنهاد می‌کنیم. نکته قابل توجه این است که شما به تحصیلات دانشگاهی و فارغ التحصیل شدن در آن نیاز دارید.

یکی دیگر از این جریان‌ها، جریان دانشجویی بین المللی است که برای به کار گرفتن افرادی با مهارت در سطح 0، AیاB طبقه‌بندی ملی مشاغل ناک، به کار می‌رود. برای استفاده از این جریان نیاز دارید تا علاوه بر تحصیلات دانشگاهی، پس از طی کردن دو سال بعد از درخواست، فارغ التحصیل شوید. در صورتی که از کارفرمایی در استان انتاریو پیشنهاد شغلی دریافت کنید، قادر خواهید بود تا از جریان مهارت‌های مورد تقاضا برای کسب اقامت دائم در کشور کانادا اقدام نمایید.

دسته‌بندی کسب و کار

دسته‌بندی کسب و کار و کارآفرینی مناسب کسانی است که می‌خواهند در استان انتاریو یک بیزینس راه‌اندازی کنند. برای درخواست اقامت دائم از طریق این دسته‌بندی نیاز است تا مبلغ ۳۵۰۰ دلار کانادا را هزینه نمایند. از حداقل شرایط لازم برای ثبت درخواست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باید تجربه تجارت به مدت ۲۴ ماهه در ۶۰ ماه گذشته داشته باشند.
 • اگر کسب و کار در منطقه تورنتو بزرگ GTA واقع شده باشد، باید دارایی خالص ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا داشته باشند.
 • اگر کسب و کار خارج از GTA قرار دارد، باید سرمایه‌ای معادل ۴۰۰,۰۰۰ دلار کانادا داشته باشند.
 • اگر کسب و کار در GTA قرار دارد، باید حداقل ۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه‌گذاری شخصی داشته باشند.
 • اگر کسب و کار خارج از GTA قرار دارد، ۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا حداقل میزان سرمایه‌گذاری شخصی خواهد بود.
 • باید حداقل یک سوم از حقوق صاحبان سهام یک کسب و کار را در اختیار داشته باشند.
 • باید فعالانه در مدیریت کسب و کار شرکت کنند.
 • اگر کسب و کار در کلانشهر تورنتو باشد، باید حداقل دو شغل تمام وقت دائمی برای شهروندان کانادایی یا آن‌هایی که اقامت دائم دارند ایجاد کند.
 • اگر کسب و کار خارج از کلانشهر تورنتو باشد، یک شغل تمام وقت دائمی ایجاد کند.
 • اگر کسب و کار در بخش اطلاعات و ارتباطات یا بخش ارتباطات دیجیتال باشد، صرف نظر از مکان، تنها ایجاد یک شغل تمام وقت کافی است.

اعلام علاقه مندی چیست؟

برنامه نامزد مهاجرت به استان انتاریو به صورت منظم و دوره‌ای، استخر اکسپرس اینتری پناهندگان و شهروندی کانادا را مورد بررسی قرار می‌دهد. هدف از این بررسی‌ها انتخاب متقاضیانی است که قادر هستند تا شرایط هر کدام از جریان‌های اکسپرس اینتری استان انتاریو را برآورده سازند. در صورتی که شما در استخر انتخاب شوید، اعلام علاقه‌مندی خود را در نمایه آنلاین پناهندگان مهاجرت و شهروندی کانادا دریافت می‌کنید. نکته قابل توجه این است که حتی با دریافت اعلام علاقه‌مندی، هنوز هیچ چیزی تضمین نشده و به معنای واجد شرایط بودن شما برای انواع جریان‌های مختلف نیست.

سخن پایانی

در این مطلب سعی شد تا اطلاعاتی در رابطه با جدیدترین پذیرش استان انتاریو در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. در صورت بروز هر گونه پرسش، کارشناسان ما خوش‌حال خواهند شد تا به آن پاسخ دهند. اگر بیش از این‌ها برای اقامت در استان انتاریو اقدام کرده‌اید، لطفاً تجارب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

Admin
04 آگوست 2019

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp