info@artaapplyabroad.com

PHONE

02128421819

09910026784

artaapply

artaapplyabroad

پیگیری پرونده

مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
دیدگاه‌ها برای مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان بسته هستند دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
استان ساسکاچوان

لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان هر ساله تغییر پیدا می‌کند و از طریق اکسپرس اینتری مشاغل مورد نیاز انتخاب شده و اعلام می‌شوند. استان ساسکاچوان از جمله مهمترین استان‌های کانادا برای مهاجرت به شمار می‌رود. افراد بسیاری برای مهاجرت و انجام کار در سایت‌های مختلف به دنبال راهی برای رسیدن به کار و اقامت هستند. استان ساسکاچوان از جمله مراکزی است که برنامه‌های بسیاری برای مشاغل مورد نیاز دارد. این استان به دلیل جمعیت کم و همچنین افزایش سن افراد مقیم این کشور به دنبال جذب افراد ماهر با شغل مناسب و مختلف است. افرادی که به دنبال مهاجرت به استان ساسکاچوان هستند بهتر است که از طریق این سایت اقدام کنند و مدارک خود را برای مهاجرت آماده نمایند. شرایط کاری در استان ساسکاچوان بسیار عالی است و همچنین حقوق و دستمزد در این استان بسیار بالا و مناسب است و به راحتی می‌توانید وضعیت مالی خود را تغییر دهید.

چه کسانی واجد شرایط پذیرش استان ساسکاچوان هستند؟

کشور کانادا یکی از کشورهایی است که مشاغل بسیار زیادی برای مهاجران در نظر گرفته است به دلیل کمی جمعیت و همچنین نداشتن افراد برای مهارت کار این استان همه ساله لیست جدیدی از انواع مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کند و تغییر در لیست مشاغل استان ساسکاچوان امری است که هر ساله اتفاق می‌افتد. افراد مهاجر در سرتاسر دنیا می‌توانند با استفاده از مهارت و کاری که دارند به این کشور مهاجرت کرده و با انجام کار تایید شده اقامت خود را دائم کنند. بعضی ازکارهایی که در لیست اعلام می‌شود پروانه و جواز کسب و همچنین مدرک و گواهی نمی خواهد ولی بعضی از کارها، مدرک لازم برای انجام کار و گواهی کار را لازم دارد. افراد با مراجعه به لیست و مشاهده آنلاین مشاغل می‌توانند مشاغلی را که نیاز به مدرک گواهی ندارند را پیدا کنند. یا اگر مدرک و گواهی کار مناسب برای شورای اعلام شده دارند کفایت می‌کند و به راحتی می‌توانند از طریق سایت اعلام آمادگی برای مهاجرت و اقامت و همچنین انجام کار را بنمایند.

شرایط اقامت و کار در استان ساسکاچوان

افراد مشخصی می‌توانند به استان ساسکاچوان رفته و اقامت بگیرند از جمله شرایطی که افراد می‌توانند وارد این استان شوند به شرح زیر است:

 • داشتن وضعیت مالی مناسب
 • پذیرفته شدن در سایت اکسپرس اینتری و دریافت نامه از آیدی بر اساس لیست مشاغل ساسکاچوان
 • داشتن برنامه مشخص برای اقامت در این استان
 • داشتن ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز که استان ساسکاچوان برای اقامت و کار در نظر گرفته است.
 • اگر از استان ساسکاچوان پیشنهاد شغل داشته باشید ۳۰ امتیاز و اگر خویشاوند یا دوست در استان داشته باشید ۲۰ امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. امتیازات باقی را بر طبق قوانین که در استان وجود دارد باید دریافت کنید.
 • داشتن سن کمتر از پنجاه سال

اقامت در استان ساسکاچوان طبق موارد گفته شده بالا امکان‌پذیر است و باید شغل و حرفه‌ای مناسب به داشته باشید و در شغل خود تبحر بالا هم داشته باشید.

جاب آفر

قدم به قدم از مشاوره تا اقامت همراهتان هستیم 

انواع ویزای مهاجرت به کانادا

چندین روش برای مهاجرت کاری به کانادا و استان ساسکاچوان وجود دارد از جمله روش‌های اصلی و مهم که افراد می‌توانند با توجه به این روش‌ها وارد کانادا شده و اقامت بگیرند عبارتند از:

 • ویزای کار بعد از تحصیل
 • جاب آفر کانادا
 • ویزای خود اشتغالی
 • برنامه انتقال درون شرکتی
 • برنامه مهاجرت فدرالی

شما می‌توانید یکی از روش‌های بالا را انتخاب کرده و برای مهاجرت کارهای خود را رسمی کنید و شروع کنید. در بین روش‌های نام برده شده روش فدرال و روش استانی تنوع بیشتر دارد. در صورتی که بتوانید شرایط مناسب برای اشتغال و مهاجرت به کانادا را به دست آورید، می‌توانید در آنجا دارای درآمد بالا و ثبات اقتصادی باشید. استان ساسکاچوان بهترین شرایط کاری مهاجرت فراهم شده و می‌توانید در رفاه مالی مناسب قرار بگیرید.

اکسپرس اینتری استان ساسکاچوان

‏express entry یک زیر گروه است که برنامه فدرال اینتری کانادا آن را برنامه‌ریزی کرده و افراد را بر این اساس طبقه‌بندی و آنها را برای انجام شغل‌های مورد نیاز دعوت به همکاری می‌کند. بر این اساس افراد نیازمند در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کرده و سپس باید منتظر باشند تا سیستم درخواست آنها را مورد ارزیابی قرار دهد. پس از آنکه سیستم درخواست افراد را بر اساس شغل و مهارت مورد ارزیابی قرار داد به آنها اعلام می‌کند که می‌توانند وارد کشور کانادا و منطقه ساسکاچوان برای کار و اقامت شوند و یا اینکه مجوز لازم را به آنها نمی‌دهند. در ادامه مقاله لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان اعلام شده است. بعضی از مشاغلی که اعلام شده است نیاز به مدرک و گواهی کار ندارند و افراد می‌توانند به راحتی فقط با داشتن سابقه کار وارد بازار کار استان ساسکاچوان شده و اقامت خود را در این شهر نهایی کنند.

لیست مشاغل جدید مورد نیاز استان ساسکاچوان

همه‌ساله استان ساسکاچوان لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان را اعلام می‌کند و افراد بر اساس تجربه و مدارکی که دارند می‌توان ثبت نام خود را انجام داده و پس از بررسی در اکسپرس اینتری دعوت به کار شوند. از جمله مشاغل مورد نیاز در استان ساسکاچوان مدیریت خدمات اجتماعی و برنامه ریزی کنکور، تکنسین حسابداری، برنامه‌نویسی، کامپیوتر، تکنولوژی و تکنسین معماری، مشاغل فنی، متخصص سونوگرافی پزشکی، مربی معلولین، مربیان ورزش تناسب اندام، امور تفریحی، نانوایان، شیشه‌برها و تعمیرکاران است. بعضی از این مشاغل نیاز به گواهی کار نداشته و فقط تجربه مورد نیاز است.

بهترین شغل‌ها در استان ساسکاچوان کانادا

مشاغل بسیاری هستند که در این استان جزو بهترین مشاغل شناخته شده و افرادی که در این حوزه تبحر کاری و مهارت دارند به راحتی می‌توانند امتیازات مورد نیاز را به دست آورده و متقاضی مهاجرت شوند. از جمله این شغل‌ها عبارتند از: رشته‌های پزشکی و مامایی، رشته‌های مدیریت و حسابداری، مشاغل فروش و بازاریابی، حقوق و وکالت، مشاغل اداری فنی و تدارکاتی، مشاغل مهندسی و مشاغل ارتباط با مشتری نام ببر مریم رشته‌های کامپیوتر رشته‌های مدیریتی و مالی اشاره کنیم. کسانی که در این رشته‌ها دارای مدرک هستند و تجربه کاری دارند می‌توانند با پر کردن فرم مهاجرت به کانادا به راحتی اقامت این استان و کشور کانادا را به دست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی مهاجرت به کانادا با همکاران ما تماس بگیرید.

سخن پایانی

یکی از کشورهای مهاجر پذیر و زیبا کشور کانادا است استان ساسکاچوان دارای موقعیت و شرایط عالی برای پذیرش مهاجران از کشورهای مختلف است. اگر دارای شغل و حرفه‌ای مناسب هستید و در کار و شغل خود مهارت کافی دارید بهتر است که ویزای اقامت را با توجه به روش‌های گفته شده اخذ کرده و به این استان مهاجرت کنید. می‌توانید با مهاجرت به کانادا شرایط مالی بهتری را کسب کنید. کشور کانادا لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان را اعلام کرده است و با توجه به این اطلاعات می‌توانید آینده خود را تغییر دهید. لطفاً تجربیات انتقادات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Admin
08 آوریل 2019

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

×

 

به دانش آرتا خوش آمدید

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× WhatsApp