آزمون آنلاین آیلتس

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
موضوع این نوشته را وارد کنید
آیلتس آنلاین

آزمون آیلتس اندیکاتور (Indicator)

برای کمک به متقاضیانی که درگیر محدودیت های دوران قرنطینه هستند آزمون جدیدی به نام IELTS Indicator طراحی شده است. در این آزمون آیلتس اندیکاتور، می‌توانید در خانه و از طریق کامپیوتر خود، در آزمون آیلتس شرکت کنید. این آزمون کاملاً رسمی و معتبر بوده و از طرف گروه آیلتس طراحی شده است.

آزمون آیلتس اندیکاتور جایگزین جدید و البته موقت آزمون اصلی آیلتس می‌باشد. IELTS Indicator توسط سازمان ‌دهندگان آزمون آیلتس (دانشگاه کمبریج، British Council و IDP) از ۲۲ آپریل (۳ اردیبهشت ۹۹) در کشورهای منتخبی در دنیا که به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری آزمون حضوری آیلتس را ندارند برگزار می‌گردد.

آزمون آیلتس اندیکاتور دقیقاً مشابه آزمون اصلی آیلتس و با همان زمان‌بندی استاندار می‌باشد و بخش Speaking این آزمون به صورت آنلاین با ممتحن رسمی آزمون آیلتس از طریق گفتگوی زنده ویدئویی برگزار می‌گردد. امکانات این آزمون همانند آزمون کامپیوتری آیلتس می‌باشد و نمرات آزمون نیز عیناً مطابق با آزمون اصلی آیلتس محاسبه خواهد شد.

این آزمون به صورت موقت و تا زمانی که آزمون حضوری آیلتس به دلیل انتشار کرونا در جهان به حالت تعلیق درآمده است به عنوان مرجعی برای ارزیابی استاندارد سطح زبان انگلیسی داوطلبان قلمداد می‌شود.

این شیوه آزمون، در حال حاضر فقط برای افرادی است که می خواهند برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی اقدام نمایند. آزمون اندیکاتور آیلتس فقط در بخش آکادمیک برگزار می‌شود.

این آزمون به صورت هفتگی است و مدت زمان برگزاری آزمون آنلاین آیلتس همانند آزمون اصلی 2 ساعت و 40 دقیقه می باشد. همچنین اعلام نتایج نیز پس از 7 روز از برگزاری آزمون مشخص می شود.

قبل از اقدام برای این آزمون، از کالج و یا دانشگاه مد نظر خود مطمئن شوید که نمره آزمون IELTS Indicator را به عنوان نمره زبان قبول میکنند یا خیر، سپس نسبت به رزرو آزمون آنلاین آیلتس اقدام نمایید.

ارتباط با مشاوران

جهت دریافت مشاوره مهاجرتی میتوانید از طریق رزرو وقت و تکمیل فرم ارزیابی بصورت آنلاین اقدام نمایید تا همکاران ما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از ثبت رزرو وقت مشاوره با شما تماس بگیرند .همچنین در روز های تعطیل میتوانید با شماره واتساپ در ارتباط باشید 

call-center-service-
Admin
20 آوریل 2020

صفحات اجتماعی آرتا دانش

ساعات فعالیت دانش آرتا

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
توجه داشته باشید موسسه در روزهای شنبه تعطیل می باشد.

مطالب مرتبط

Admin

ielts holder 2

دیدگاه‌ها برای ielts holder 2 بسته هستند
05 ژوئن 2017
Admin

ielts holder 2

دیدگاه‌ها برای ielts holder 2 بسته هستند
05 ژوئن 2017
موضوع این نوشته را وارد کنید
Admin

فرم ثبت نام کلاس زبان

دیدگاه‌ها برای فرم ثبت نام کلاس زبان بسته هستند
08 فوریه 2018
Admin

ielts holder

5
15 مارس 2017

درخواست مشاوره رایگان

کارشناسان دانش آرتا در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

از صبوری شما سپاسگزاریم.

شماره تماس : 02128421819